Pielorz: Daliśmy radę i to jest najważniejsze

Dodano przez Błażej | 6 maja 2017 22:45
Licznik odwiedzin: 1103

Po meczu porozmawialiśmy chwilę z Łukaszem Pielorzem, który w spotkaniu z Pogonią wszedł w końcówce spotkania i pokazał się z bardzo dobrej strony. Poczytajcie co miał do powiedzenia nasz pomocnik:

GieKSa.pl: Łukasz na szybko to można po tym spotkaniu powiedzieć, że wróciła stara , dobra GieKSa z jesieni. Jedna bramka i skuteczna obrona wyniku?

Pielorz: Najważniejsze dziś były 3 punkty. W tej rundzie brakowało nam trochę szczęścia bo graliśmy bardzo dobre spotkania.  Teraz gramy skutecznie i dziś też mieliśmy sytuację. Cieszy czyste konto i 3 punkty. Myślę, że w przekroju całego spotkania nie graliśmy dziś złego meczu. Pogoń też grała dobrze tym bardziej, że za chwilę mogą znowu zacząć grać o utrzymanie. Daliśmy radę i to jest najważniejsze.

Zgodzisz się, że trochę na własne życzenie dziś zafundowaliście nerwową końcówkę w spotkaniu?

Mogliśmy ten mecz zamknąć szybciej. Pogoń u siebie też chciała zdobyć punkty grając u siebie i zaczęli grać inaczej. W tym momencie trochę się pogubiliśmy, ale udało się.

Teraz Sandecja – to będzie kluczowy mecz?

Myślę, że każdy jest kluczowy. Gdybyśmy dziś nie wygrali to mielibyśmy gorszą sytuację. Dzisiejsze wyniki ułożyły się tak, że nikt nie stracił wiec gramy dalej. Będzie to jednak dla nas okazja by zbliżyć się do Sandecji jeśli wygramy.

Trener powtarza, że dużym atutem jest szeroka kadra. Ty jesteś jednym z tych zawodników, który w ostatnim czasie wchodzi do gry z ławki. Powiedz jak odczuwasz tą sytuację?

Każdy z nas jest ważny. Obojętnie kiedy się wchodzi to każdy chce pomóc tej drużynie.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*