Plusy i minusy po Chrobrym

Dodano przez Shellu | 24 września 2017 10:30
Licznik odwiedzin: 1391

W końcu możemy cokolwiek pozytywnego powiedzieć o zespole. GKS zagrał niezły mecz z Chrobrym i mógł to spotkani wygrać. Niestety znów błędy zadecydowały o utracie prowadzenia.

Plusy:
+ Dobry mecz – ogólnie, sporo akcji, sytuacji bramkowych. Próbowaliśmy i środkiem i skrzydłami, z lepszym lub gorszym efektem, ale z postępem w porównaniu do poprzednich spotkań.

+ Zaangażowanie – widoczne u naszych zawodników od święta, ale widocznie w piątek było święto. W wielu przypadkach nie było dla nich straconych piłek. Bardzo dobrze.

+ Lukas Klemenz – bardzo dobra gra na środku obrony i życzymy sobie, żeby grał tam częściej.

+ Pierwsze gole – po raz pierwszy w barwach GKS do siatki trafili Bartłomiej Kalinkowski i Jakub Yunis.

Minusy:
– Znów nie wygrywamy wygranego meczu – po raz enty w tym roku GKS prowadzi u siebie i daje sobie wbić dwa gole. Masakra.

– Nerwowość – mimo dalszych prób po utracie bramek, zachowania na boisku były już bardziej nerwowe, elektryczne.

– Dalibor Pleva – trener musi jak najszybciej znaleźć kogoś na lewą obronę, bo z Plevą będziemy tracić coraz więcej bramek.

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. stefano — 25 września 2017 @ 12:34

  Tak , zle nie byo od dłuższego czasu , nie mogę patrzyć jak to jebnie .
  Trzeba działac , a nie czekac , trzeba konkretnego pierdolniecia w tym klubie , może wkoncu cos się ruszy , bo na razie działamy trochę jak za Cygan , czyli jak bez jaj.

 2. WIERNY — 24 września 2017 @ 16:38

  Nie jest jeszcze za późno, byle tylko podziękować Mandryszowi, potrzebny ktoś kto na spokojnie ich zmotywuje i odpowiednio poustawia. Pytanie na co czeka Janicki? Prawdę mówiąc inne zespoły nie mają wielkich gwiazd, same przeciętniaki. Teraz to my jawimy sie jak ogórki do bicia.

 3. 1964 — 24 września 2017 @ 12:16

  kolejny minus .Jesteśmy w tabeli tylko przed smrodami!Pora zacząć punktować bo jesteśmy w dupie!

 

Dodaj komentarz

*