Plusy i minusy po meczu z Miedzią

Dodano przez Błażej | 27 listopada 2017 10:59
Licznik odwiedzin: 1352

Czas powoli kończyć omawianie spotkania z Miedzią. Wiele już zostało powiedziane i napisane o tym spotkaniu więc pora podsumować wszystko w tradycyjnych plusach i minusach

PLUSY 

+ Wygrana na koniec – Wygrana zawsze cieszy, tym bardziej wygrana z zespołem, który jest wyżej w tabeli. 

+ Kuliński i Słomka – Drugi mecz z rzędu Kulińskiego i debiut ligowy Słomki. Zawodnicy swoją postawą pokazali, że warto stawiać na młodych zawodników. Nie odstawali w swojej grze.

+ 75 minut dominacji – GieKSa nieźle rozgrywała piłkę w tym spotkaniu przez 75 minut nie dając szans dojść Miedzi do głosu. Wiadomo czerwona kartka ułatwiła zadanie, ale przecież zdarzały się spotkania gdzie w 10-tkę zespół potrafił wygrywać

+ Czwarta bramka Kędziory z rzędu – Co by nie mówić o napastniku to trzeba docenić jego serię. Był to czwarty gol w czwartym meczu z rzędu. Dawno piłkarze GieKSy nie mieli takiej serii z bramkami. 

MINUSY

– 15 minut chaosu – Pod koniec spotkania Miedź poszła na całość, ale GieKSa źle tą końcówkę rozgrywała. Uratował nas Nowak w jednej sytuacji.

– Brak zamknięcia spotkania – Zabrakło szybkiego strzelania drugiej bramki. Okazje były i trzeba je było wykorzystać szybciej.

 

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*