Porażka i remis Banika

Dodano przez Misiek | 12 września 2017 14:00
Licznik odwiedzin: 332

W przerwie ligowej spowodowanej meczami eliminacyjnymi do Mistrzostw Świata w Rosji w przyszłym roku, Banik rozegrał sparing z drugoligowcem. Niestety drugi raz w tym roku przegrał z drużyną Frydek Mistek 2:1, a następnie zremisował w szóstej kolejce z FK Baumit Jabloniec 2:2

W sparingu z drugoligowcem Banik grał lepiej, ale mniej wydajniej. Wynik spotkania otworzył w 22 minucie J.Sasinka. Frydek Mistek miał szczęśliwą siódemkę w tym meczu. Najpierw siedem minut przed przerwą bramkę wyrównującą zdobył S.Fofanach, a siedem minut przed końcem zwycięskiego gola zdobył A.Ondracek i wygrali 2:1 tak samo jak 11 marca w drugiej lidze.

Mecz szóstej kolejki nie zaczął się dobrze dla piłkarzy Banika. Juz w 4 minucie po zły przejęciu piłki w środku boiska przez R.Hruby szybką kontrą i sytuacją sam na sam S.Tecl wyprowadził Jabloniec na prowadzenie. Do przerwy wynik już się nie zmienił. W 62 minucie wszedł na boisko M Kysela i minutę później zdobył bramkę głową po wrzutce z rzutu rożnego i Jabloniec prowadził już 2:0. W 78 minucie petardą pod poprzeczkę z 15 metrów bramkę kontaktową zdobył R.Hruby. Cztery minuty później wślizgiem zdobył bramkę J.Sasinka i Banik zremisował 2:2.

Kolejne spotkanie Banik rozegra w piątek na wyjeździe z Dukla Praha.