Post scriptum do meczu z Miedzią

Dodano przez Shellu | 8 sierpnia 2017 09:26
Licznik odwiedzin: 931

Po raz kolejny gościliśmy w Legnicy. GieKSa zremisowała w pechowych okolicznościach, a po wszystkich newsach, które zaprezentowaliśmy Wam po meczu na naszej stronie, czas na post scriptum. Po nim przechodzimy do piątkowego spotkania z Puszczą Niepołomice.

1. W Legnicy graliśmy w drugiej kolejce ligowej po raz drugi. Za Kazimierza Moskala przyjechaliśmy na Miedź po wygranej z Widzewem w lidze i porażce z Chrobrym w Pucharze Polski. Wówczas i przegraną zakończyło się starcie z gospodarzami – wówczas było 2:4.

2. Początek meczu rozgrywał się w podobnym upale, co wówczas. Na szczęście wtedy graliśmy popołudniu, a teraz wieczorem, dzięki czemu warunki po zachodzie słońca okazały się całkiem znośne.

3. I dla nas zachód słońca okazał się zbawieniem. Gdy przyjechaliśmy na stadion, kabina, którą zarezerwowaliśmy do celów relacjonowania meczu, była jedną, wielką sauną. Naprawdę, nie dało się tam oddychać, więc co rusz wychodziliśmy na zewnątrz, by… się ochłodzić. Potem dalej było gorąco, ale z każdą minutą meczu coraz bardziej znośnie, plus nasza uwaga była oczywiście skupiona na wydarzeniach boiskowych.

4. Jeśli chodzi o wuszty, to na stadionie w Legnicy pobito chyba rekord świata. Prawie półmetrowa kiełbasa jest jak dwie, a w porywach trzy zwykłe. Idzie się porządnie najeść.

5. Na wyjeździe ligowym zadebiutował nowy autokar GieKSy. Pięknie się zapewne prezentuje na polskich drogach, a i na parkingu klubowym stadionu w Legnicy – wyglądał niczego sobie.

6. Na stadionie Miedzi zadebiutował też dach – nad wszystkimi trybunami. Trzeba przyznać, że obiekt na tym zyskał, wygląda bardzo schludnie i wydaje się, że jest skrojony na miarę na tego klubu.

7. Niestety szwankował nam net podczas relacji LIVE – ten stadionowy nie dawał zupełnie rady, a nasz coś nie chciał współpracować. Dlatego druga połowa nie wyglądała na naszej stronie, tak jakbyśmy chcieli. W końców poratował niezawodny… net z komórki.

8. W Legnicy ostatnio remisujemy. Dwa sezony temu było 1:1 po golu Wołkowicza, rok temu 2:2 po trafieniach Goncerza i samobójczej… Midzierskiego, teraz znów 1:1 – a bramkę strzelił Mandrysz. 

9. Nie rozpieszczają nas końcówki spotkań. Przecież na trzy kolejki przed końcem ligi przegraliśmy w doliczonym czasie z Kluczborkiem, ostatnią u siebie z Pogonią w 88. minucie, a teraz w ostatniej akcji z Miedzią straciliśmy zwycięstwo….

10. Sporo dziennikarzy było na konferencji prasowej. Trener Mandrysz nie omieszkał zaznaczyć, że jest ona „ekstraklasowa”, bo szkoleniowcy wypowiadają się osobno. Dalej będziemy utrzymywać, że takie spotkania z dziennikarzami tracą bardzo wiele ze swej atrakcyjności…

11. Tylko trzy punkty z Puszczą!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*