Post scriptum do meczu z Płockiem

Dodano przez Shellu | 30 kwietnia 2012 20:05
Licznik odwiedzin: 1527

Przedstawiamy kilka podsumowujących zdań dotyczących meczu GKS Katowice – Wisła Płock.

1. Po raz kolejny nie popisała się nowa ochrona. Problemy z wejściem do budynku klubowego miał Jan Furtok, po raz kolejny kłopoty z wejściem na lożę VIP mają piłkarze niegrający lub pauzujący. Wydaje się, że wypadałoby się trochę zaznajomić z pracownikami klubu, a nie zgrywać służbistów i się kompromitować.

2. Po raz kolejny na płocie zabrakło flag. Wygląda to bardzo „łyso”, ale jak widać „wojna o magazyn” i jej konsekwencje trwają…

3. Kibice GKS na przemian w meczach u siebie mówią głośno, co myślą o władzach klubu i dają im „wolne”. Tym razem poza drobnymi wyrazami sprzeciwu („nie bać Centrozap”) skupili się w całości na dopingu dla GieKSy.

4. Sam doping był średni, ale po czerwonej kartce dla Witolda Sabeli wzmógł się na kilka minut niesamowicie. Szkoda, że nie trwało to dłużej, bo aż ciarki przechodziły po plecach. To był chwilowy wyraz prawdziwego wsparcia w trudnej sytuacji.

5. Nasz golkiper długo nie schodził z boiska. Nie mógł pogodzić się z decyzją sędziego. Za niego wszedł Jacek Gorczyca, który niegdyś w meczach z Gawinem Królewska Wola i Podbeskidziem Bielsko-Biała również otrzymywał czerwone kartoniki za zagranie ręką poza polem karnym. Tak jak i teraz, tak i wtedy było mnóstwo kontrowersji, a bramkarz zarzekał się, że rąk nie było.

6. Oczywiście piłkarze nie mogą tłumaczyć się świecącym słońcem prosto w ich oczy (zresztą nie tłumaczą się), jednak gdy stanęło się pod słońce, to naprawdę nie było widać prawie nic.

7. Trener Górak był mocno zawiedziony na konferencji prasowej niespełnieniem założeń i niesprostaniem przez piłkarzy jego oczekiwaniom. Przypomniał się trochę początek sezonu i totalna niemoc katowiczan, którzy przez wiele kolejek nie mogli wygrać meczu. Teraz aż tak źle nie jest, ale w dwóch ostatnich spotkaniach, a zwłaszcza w tym z Wisłą, GieKSa nie miała prawa przegrać.

8. Piłkarze po meczu długo nie wychodzili z szatni, dłużej niż zazwyczaj. Nie wiemy czy mieli pogadankę z trenerem czy rozmawiali między sobą. Cokolwiek by nie robili, mamy nadzieję, że przyniesie to motywacyjny skutek na mecz z Arką.

8 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Erich — 3 maja 2012 @ 08:38

  Jestem starszym kibicem GieKSy za barwy tego klubu zech sie juz ciuloł w latach 80-tych. I nie potrafie tego zrozumiec, ze od 2 szpili niy ma fan. Wystawiany jest młyn a flag zero. To tak jakby wystawic armie bez mundurów i barw…Wiem, ze cos tam z magazynem itd. Za moich czasów nie było zodnych magazynów i dawało sie rada. Oki flagi były mniejsze, ale nie o to mi biega. Nie kumam ino tego, ze to juz drugi szpil a chodzi o jakas jebana kłodkę. Trocha to zenujące jak na klub z tradycjami i apiracjami. Jakby to było na jakiejs wiosce to oki, ale nie wiedziołech, ze dozyja takiego momentu, ze płoty na GieKSie bydom puste…i bynajmniej nie chodzi o prostest. To taki mój głos w sprawie, bo mom juz swoje lata i nie ode mnie to zalezy…choc, jak i wielu innych kibiców na fany zech sie składoł. Pyrsk !

 2. Lekarz — 2 maja 2012 @ 00:33

  Coż to się stało córciu, no???? Jesteś bardzo ładna 🙂

  Ech, gdzie te czasy lata 80-te gdy GieKSa była wciąż w czołówce ekstraklasy, Furtok, Koniar, Kubisztal itd…

 3. GieKSa&BVB — 1 maja 2012 @ 23:02

  Jedno jest pewne Trocha Szacunku do JASIA!!!!!

 4. adam — 1 maja 2012 @ 20:09

  Ochrona nie musi znac Jana Furtoka bo nie wszyscy interesuja sie piłką Dla ochrony najwazniejsze byl indyfikator którego Furtok nie posiadał A to że na dlaniego nie było zawalił ktos z klubu Wiec dajcie spokój ochronie Sam Jan Furtok nie miał pretensji do ochrony tyle w temacie

 5. Baudolino — 1 maja 2012 @ 19:37

  no jasne mhm – a Janek Furtok to kosmita, a jak z nimi postępować nie napisali na odprawie… żałośni renciści…

 6. MAJCK — 1 maja 2012 @ 10:51

  mhm facet jesteś po prostu nawiedziny.

 7. Shellu — 1 maja 2012 @ 01:26

  Skoro kolego jesteś taki obeznany w temacie, to może się przedstawisz, a nie zgrywasz anonima „mhm”. Wtedy pogadamy.

 8. mhm — 1 maja 2012 @ 00:33

  Piłkarze nie mają prawa wchodzić na lożę VIP, więc gdzie widzisz kompromitację ochrony? Piłkarze mają od tego sektor trzeci. Na razie to Ty się Shellu kompromitujesz takimi newsami.

 

Dodaj komentarz

*