Post scriptum do meczu z Puszczą

Dodano przez Shellu | 14 sierpnia 2017 09:16
Licznik odwiedzin: 1544

Co tu można dodać. Kilka (bardzo niewiele punktów) i oczekujemy na mecz z Rakowem Częstochowa. Każde spotkanie teraz jest bardzo ważne w kontekście kreowania nastrojów.

1. To był czwarty mecz z Puszczą Niepołomice w historii starć obu klubów. Dotychczas mieliśmy trzy remisy (w tym porażka w karnych w Pucharze Polski). Teraz przyszła pierwsza porażka po 90 minutach. Nie leży nam ten zespół.

2. Tomasz Tułacz – trener gości – wspomniał o swoich wizytach na Bukowej jako zawodnik ekstraklasy. Przyjeżdżał na nasz stadion w latach 90. w barwach Stali Mielec.

3. Atmosfera po traconych bramkach była bardzo nerwowa, a frustracja wielka. Kibice dali temu upust. Po meczu do Blaszoka poszli Tomasz Midzierski (potrzebnie) i Mateusz Kamiński (nie wiadomo po kiego grzyba). Obaj oddali koszulki na wyraźny wniosek sympatyków.

4. Piotr Mandrysz na konferencji sprawiał wrażenie kompletnie załamanego i pogubionego. To chyba największy sprawdzian trenerski w jego życiu.

5. W internecie rozgorzała wielka dyskusja na temat „winnych” obecnego stanu rzeczy. Jedni uważają, że to piłkarze, coraz więcej osób dochodzi do wniosku, że winnymi całej sytuacji są Dariusz Motała i Wojciech Cygan. Do tematu wkrótce szerzej wrócimy.

6. Ogólnie na ten moment nasz klub jest na zakręcie. Jeszcze chwila i będą odwracać się sponsorzy, a GieKSa będzie miała bardzo złą prasę.

7. Co będzie, zobaczymy. Na razie… tylko 3 punkty z Rakowem.

6 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Rafał — 17 sierpnia 2017 @ 22:42

  Może prezesowi klubu i prezydentowi miasta trzeba by przypomnieć że GKS to barwy trzech kolorów a nie dwóch i takich CIOTOWYCH STROJÓW jakie obecnie mają i HERB MA ZIELONE wypełnienie. Jestem za zmianą strojów jak najszybciej, bo obecne to porażka prezesa klubu jaki prezydenta miasta który ingeruje w barwy klubowe które są jakby zastrzeżone przy powołaniu do życia tego klubu.I żadne nowe barwy tego miasta, to klub który ma swoje barwy już od początku istnienia i takie powinny być dalej.

 2. Hanys — 15 sierpnia 2017 @ 22:18

  Rafał super że wróciłeś uwagę na te szmaty a nie stroje. Do tego jeszcze coś co ma przypominać herb. O ile mi wiadomo tło herbu jest zielone. A na koszulkach jest? No właśnie „nowe barwy miasta”. Brawo cygański i kropek.

 3. Rafał — 14 sierpnia 2017 @ 18:09

  Moze trzeba by stroje wymienić bo z tego co wiem to GKS ma trzy barwy(Złoty-Zielony-Czarny; z tym że złoty zamienili na żółty)anie dwie. To się nie dziwcie bo to prepanacja barw klubowych. Wyglądają jak Cioty i grają jak Cioty chyba dostosowali się do strojów które dostali na ten sezon, lepiej jak je zmienią i to szybko na 3 kolorowy czyli skarpety zielone, spodenki czarne i bluzy żółte, a na wyjeździe skarpety żółte, spodenki czarne i bluzy zielone. To i gra się poprawi bo to są Barwy tego KLUBU, co za debil te stroje wymyślił się pytam bo nie mają nic wspólnego z barwami GKS-u. Tak się zastanawiam nad tym.

 4. tomek — 14 sierpnia 2017 @ 13:18

  Jeszcze Cygan i bedzie ok

 5. obiektywny — 14 sierpnia 2017 @ 11:33

  Co z tego jak Cygan zostaje.

 6. Jarek — 14 sierpnia 2017 @ 10:55

  Dodajmy jeszcze że Motala podał się dzisiaj do dymisji.

 

Dodaj komentarz

*