Przewidywany skład na Kolejarz

Dodano przez Shellu | 30 kwietnia 2013 21:00
Licznik odwiedzin: 930

Czy trener Rafał Górak dokona zmian w jutrzejszym meczu z Kolejarzem Stróże czy jednak będzie się trzymał swojego schematu wyjściowego zestawienia? Trudno powiedzieć, jedno jest pewne – za kartki pauzuje Mateusz Kamiński i będzie musiała nastąpić niespotykana w tej rundzie zmiana na pozycji stopera.

W bramce zagra Łukasz Budziłek, który z trzech puszczonych goli w rundzie nie zawinił przy żadnym.

Duet bocznych obrońców powinni utworzyć Dominik Sadzawicki i Bartłomiej Chwalibogowski. Obaj zagrali słabiej w Bytomiu, ale akurat w ich przypadku nie było jakiejś tragedii, choć muszą być czujni jeśli chodzi o ustawianie się.

W środku obrony zagra Adrian Napierała i… no właśnie kto? Wydaje się, że tym razem trener w miejsce Kamińskiego wystawi powracającego po kilkumiesięcznej dyskwalifikacji, a ostatnio grającego w rezerwach Jacka Kowalczyka.

W środku pomocy są dwie opcje. Albo trener dokonuje roszad słabiej grających zawodników, albo wierzy w nich i wystawia żelazną trójkę. Wydaje się, że szkoleniowiec zastosuje ten drugi wariant czyli – Sławomir Duda, Grzegorz Fonfara i Przemysław Pitry. Tym bardziej, że nie wiadomo na ile zdolni do gry są Kamil Cholerzyński i Jewhen Radionow, którzy ewentualnie mogliby być zmiennikami.

Na skrzydłach pomocy trener próbuje, próbuje i nie może na razie odnaleźć optymalnego ustawienia. W meczu z Polonią Alan Czerwiński i Krzysztof Wołkowicz totalnie zawiedli. Natomiast bardzo dobrze po wejściu na boisko spisał się Grzegorz Goncerz i typujemy, że trener w końcu odważy się od pierwszej minuty postawić na tego zawodnika. Po lewej stronie być może najlepszym rozwiązaniem będzie znów występ od pierwszej minuty Janusza Gancarczyka, który w Bytomiu nie zachwycił, ale dobrze spisał się w meczu z Flotą.

W ataku szkoleniowiec zapewne niezmiennie postawi na Denissa Rakelsa, choć jesteśmy ciekawi, jak spisałby się Radionow na szpicy od pierwszej minuty.

Przewidywany skład GKS:
Budziłek – Sadzawciki, J.Kowalczyk, Napierała, Chwalibogowski – Goncerz, Duda, Fonfara, Pitry, Gancarczyk – Rakels.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*