[SPARING][BRAMKI] Dwie sparingowe porażki

Dodano przez Błażej | 14 lipca 2018 20:02
Licznik odwiedzin: 1896

W ostatni weekend przed ligą GieKSa rozegrała dwa sparingi – Na Bukowej z Gwarkiem Tarnowskie Góry oraz w Łodzi z Widzewem. Oba sparingi zakończyły się porażką naszego zespołu ( 1:2, 0:1).

Na tydzień przed ligą trener Paszulewicz ma spory ból głowy związany z pierwszym składem oraz ewentualnymi wzmocnieniami. Dziś do drużyny dołączył Kupec. Testowani byli obrońca Pietrovic oraz napastnik Galic. Sądząc po statystykach i liczbie klubów  ( TUTAJ) tego drugiego ciężko być optymistą by ta opcja w ataku wypaliła w sezonie. Warte podkreślenia jest natomiast, iż kolejną bramkę w sparingu zdobył Dalibor Volas dla którego gol z Gwarkiem był czwartym w okresie letnim. 

W pierwszym sparingu GieKSa grała składem mieszanym gdzie u boku doświadczonych zawodników z pierwszej drużyny wystąpiło sporo młodzieży. Warto zaznaczyć, że jedną z bramek dla rywali zdobył Kamil Cholerzyński nasz były zawodnik. Bramki z tego spotkania możecie zobaczyć poniżej:

 

W sparingu z Widzewem mieliśmy przymiarkę do ligowego składu, gdyż zagrał praktycznie najsilniejszy skład. Bramkę GieKSa straciła w 88 minucie tego spotkania. 

GieKSa zakończyła okres przygotowawczy. W tygodniu czeka nas prezentacja drużyny ( wtorek ) oraz prawdopodobnie czwartkowa konferencja przed spotkaniem z Bielskiem. 

Skład w meczu z Gwarkiem: 

GKS Katowice: Frankowski – Midzierski, Łyszczarz, Jedyński, Tabiś, Volas, Szczyrba, Małecki, Kantyka, Pietrović, Wnuk. Zagrali także: Baran, Marędowski, Kurowski, Podstawa, Bronisławski, Kupec, Grzechynka.

Skład z Widzewem:

GKS Katowice: Pawełek – Lisowski, Kamiński, Remisz, Słomka – Andrzejczak, Poczobut, Michalik, Piesio, Błąd – Rumin. Zagrali także: Kamil Kurowski, Adrian Łyszczarz, Dalibor Volas, Tomasz Midzierski, Dominik Bronisławski i Simon Kupec.

8 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. artur — 15 lipca 2018 @ 16:25

  A ja nadal uważam, że to pokazuje, że się nic nie zmieni. Widzew jest mega słaby a nasi jak zwykle, w najlepszym składzie nie mają ambicji wygrać w sparingu o prestiż. Tak będzie w lidze, zobaczycie.

 2. Mecza — 15 lipca 2018 @ 15:42

  @kejta, 100% racji. Widzew powinien do nas przyjechać 200km aby zagrać z 1 ligowcem, no chyba że zapłacili odpowiednio.

 3. Górnik — 15 lipca 2018 @ 13:46

  no tak emeryt na bramce -(

 4. Mecza — 15 lipca 2018 @ 13:36

  Na początku złość patrząc na te wyniki ale chyba dobrze że w okresie przygotowawczym nie odfrunęli bo by była łatwa porażka z Podbeskidziem. Banał tej lidze ale jesteśmy tak słabi piłkarsko, że jak zepniemy poślady przy 100% koncentracji jesteśmy w stanie coś ugrać bo inni nie są lepsi. O to znowu 1 liga rusza.

 5. 1964 — 15 lipca 2018 @ 10:07

  A napadziora jak nie ma tak nie ma!

 6. Szybki — 15 lipca 2018 @ 07:33

  paszul kiedy odejdziesz z naszej Gieksy ???

 7. kejta — 14 lipca 2018 @ 22:22

  Jaki jest sens grac najpierw na buokwej a pozniej jechac do Lodzi na sparing? Ktos w tym klubie mysli powaznie? To widzew powinien przyjechac do nas by zagrac

 8. Solski — 14 lipca 2018 @ 20:21

  Tydzień do ligi i w sumie nie wiemy nic. Nic poza tym, że drużyna potrzebuje czasu, którego nie ma. Za tydzień Podbeskidzie, które nie dokonało takiego wietrzenia jak my.
  „NiGdy nie trać wiary” – tego się trzymajmy

 

Dodaj komentarz

*