[TRANSFER] Daniel Rumin w GieKSie

Dodano przez Błażej | 4 lipca 2018 11:30
Licznik odwiedzin: 1728

Kolejny dzień przyniósł nam kolejny transfer do naszego zespołu. Nowym zawodnikiem został 21-letni napastnik Daniel Rumin. Zawodnik związał się z GieKSą dwuletnim kontraktem zawierającym opcje przedłużenia. 

Ostatni sezon Rumin reprezentował barwy Skry Częstochowa, z którą awansował do II ligi. Zawodnik w ubiegłym sezonie strzelił dla swojego zespołu 21 bramek i zanotował 5 asyst. W klasyfikacji strzelców zajął drugie miejsce za Maciejem Firlejem, który trafił do Korony Kielce. 

Zawodnikowi życzymy wszystkiego dobrego w nowych barwach. 

8 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Irishman — 4 lipca 2018 @ 15:00

  @Zdaleka, to tym lepiej!

  Właśnie niech tak wszyscy myślą, że młodzieżą nic nie zwojujemy, a przede wszystkim niech tak podchodzą do meczów z nami, nasi rywale!

  Tym przyjemniej będzie, gdy się później zdziwią 🙂 🙂 🙂

 2. pablo eskobar — 4 lipca 2018 @ 14:55

  mnie sie bardzo podoba mlode chlopaki beda chcieli sie pokazac mam nadzieje i moze z tego cos bedzie a nie emeryci i czlapanie po boisku

 3. Zdaleka — 4 lipca 2018 @ 12:42

  @Irishman

  przejrzyj komentarze pod artykułami z transferami. No, zdecydowanie więcej jest negatywnych.
  A dla mnie – jedno z ciekawszych naszych okienek ostatnich lat.
  (choć pamiętam, że taki Malicki czy Radionov w niższych ligach dawali radę, a u nas bryndza)

 4. Irishman — 4 lipca 2018 @ 12:37

  Ludzie ale kto narzeka??? No chyba Wy… na narzekających 😉 😉 😉
  Nie popadajmy już znowu w jakąś paranoje, że wszyscy mają mówić to samo.

  A transfery faktycznie fajne! Aż się człowiek nie może doczekać ligi! 🙂

 5. Mecza — 4 lipca 2018 @ 12:32

  Tylko niech nikt nie pisze że piłkarz X,Y może zagrać na jakieś tam pozycji. Wiadomo awaryjnie w zależności od sytuacji na boisku niech sobie Remisz zagra na boku obrony ale to jest ŚO, na lewą nie ma nikogo.

 6. Mecza — 4 lipca 2018 @ 12:31

  ŚO (za Klemenza, przydałoby się 2 ale nie ma na rynku zbyt dużo towaru i pewnie Midzierski zostanie) i dwóch lewych obrońców…bo nie ma żadnego, mamy jednego kontuzjowanego.

 7. Alzek — 4 lipca 2018 @ 12:09

  Też mnie wkurza to narzekanie! Najpierw krzyk o rewolucje a teraz marudzenie, że słabi przychodzą chociaż jeszcze meczu nie zagrali! Starzy z ekstraklasy – źle, młodzi bez nazwisk z niższych lig – źle, to kogo mamy brać??? Jeszcze ten Siemaszko i środkowy obrońca i kadra chyba zamknięta

 8. Zdaleka — 4 lipca 2018 @ 11:57

  No i to mi się podoba! Młody, strzela, napastnik! Na takich stawiać!
  I przestańcie narzekać! Chcieliście wymianę połowy składu? Macie!
  W większości przyszli do nas młodzi zawodnicy – 22, 28, 23, 26, 18, 25, 37, 29, 26, 21, 18 – lub w idealnym piłkarsko wieku (jeden Pawełek u schyłku, ale na jego pozycji wiek może być korzyścią).
  Czy awansujemy? Nie wiem, nie mam pojęcia. Jednak transfery są takie jakie chcieliśmy, a myślę, że to nie koniec ich. Czy będzie jakość? Też nie wiem! Jednak jestem zbudowany. Fajne nazwiska, na fali wznoszącej, na pewno chcące więcej niż tylko 1 liga.
  Pojawią się głosy – ale jak to, przecież to transfery z niższych lig itp. No i? Kubisz, Moskała skąd do nas przychodzili? I oboje mieli wtedy po 23 lata.
  Glik – spadał z ligi w momencie transferu za granicę.

  Mamy tendencję do narzekania – i jasne, ostatnie lata mocno nas umocniły w tym. Jednak spróbujmy spojrzeć choć troszkę optymistycznie.

  Ja próbuję. I nie muszę się wielce wysilać. Powtórzę – jestem zbudowany tym oknem transferowym. Choć chciałbym jeszcze ŚO i jeszcze jednego napastnika. Ale jak mówię – czuję, że to nie koniec 😉

  Lepsza taka rewolucja w składzie niż jej brak i siedzenie przy starych nazwiskach. Mylę się?

 

Dodaj komentarz

*