[TRANSFER] Kamil Słaby w GieKSie!

Dodano przez Błażej | 28 lutego 2018 20:52
Licznik odwiedzin: 1443

Mocnym akcentem na koniec okienka zaskoczył nas dyrektor sportowy GieKSy Tadeusz Bartnik. Nowym zawodnikiem został Kamil Słaby – obrońca Termaliki Nieciecza. 24-letni zawodnik wystąpił w tym sezonie w dziewięciu meczach w Ekstraklasie i strzelił jedną bramkę. Większej liczby spotkań nie pozwoliła mu rozegrać kontuzja. Wypożyczenie potrwa do końca sezonu.

Zawodnik w zeszłym sezonie wywalczył awans z Sandecją do Ekstraklasy występując w trzydziestu trzech spotkaniach, w których strzelił 8 bramek. Zawodnik najczęściej ustawiany jest na lewej obronie. 

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Irishman — 28 lutego 2018 @ 23:43

  W każdym razie, po okresie marazmu nareszcie widać jakąś myśl w naszej polityce transferowej i w ogóle w zarządzaniu sekcją piłkarską.

 2. Irishman — 28 lutego 2018 @ 23:32

  Arka też zrobiła awans m.in. wypożyczonymi piłkarzami.

  Trzeba przyznać, że na papierze skład wygląda bardzo dobrze….. z lekkim niepokojem o prawą obronę.

  Ale po tylu wtopach i całej masie wstydu już się na to nie dam nabrać. Tak więc, dopóki nie zobaczę dobrej gry nie uwierzę w tą drużynę.

 3. KaTe — 28 lutego 2018 @ 21:38

  „Monitorowali rynek” i… BACH! Kolejne wypożyczenie. Polityka transferowa jak sto diabłów – czekanie, aż ktoś się nie zmieści na ławie i menadżer zacznie mu szukać wypożyczenia, aby się „odbudował”. Trala, la, la (Dekada Gieksy w drugiej lidze już minęłą – mam nadzieję, że nakręcą o tym film).

 4. Johnny — 28 lutego 2018 @ 21:15

  Rozwali mnie, jaki sens ma wypożyczanie zawodnika na pół roku? Z całym szacunkiem dla niego, mamy juniorów Wnuka, są chopcy z Rozwoju, To my wypożyczamy na pół roku, no ja pierdziele, tyle gadki u trenera o stawianiu na młodzież, no cholera nie rozumiem, no dobra niech plan się obroni awansujemy, cena za niego wzrośnie o wiele skład się w cholere posypie…nie lepiej postawić na naszych i chopców z rozwoju ?

 

Dodaj komentarz

*