Turniej SK1964 w grę FIFA 13 – relacja

Dodano przez GoT | 27 stycznia 2013 21:26
Licznik odwiedzin: 964

Dziś na Bukowej grały najlepsze drużyny świata! Chelsea, Real, Barcelona, Manchester United… Niestety tylko wirtualne wersje najlepszych klubów globu pojawiły się na naszym stadionie – okazją ku temu był rozegrany turniej SK1964 w FIFĘ 13, który wygrała reprezentacja dzielnicy Centrum.

Przygotowania do samego turnieju trwały na grubo przed nim – do udziału w naszych zmaganiach została zaproszona reprezentacja Domu Aniołów Stróżów, gdzie przeprowadziliśmy eliminacje wśród młodzieży, zaproszono również reprezentację kibiców Banika oraz piłkarzy (pojawił się tylko jeden z nich – Rafał Sadowski, któremu do pary daliśmy jednego z kibiców). Kiedy zebraliśmy cały sprzęt potrzebny do rozegrania turnieju oraz kupiliśmy catering na dzisiejszy dzień, można było przygotować salę konferencyjną na Bukowej pod turniej.

Same zmagania miały rozpocząć się o godzinie 9:00, lecz nastąpiła lekka obsuwa czasowa. Kiedy już wszystko zostało dopięte na ostatni guzik zaczęły się zmagania w czterech grupach. Jedna kolejka to dwa równoległe mecze dwóch reprezentantów swojej dzielnicy bądź FC – przykładowo, jeśli zawodnik nr 1 dzielnicy X wygrał swój mecz 2:0 a zawodnik nr 2 dzielnicy X przegrał 0:3 to wygrywa dzielnica Y. Do ćwierćfinałów zakwalifikowały się reprezentacje Centrum, Giszowca, Żor, Olkusza, piłkarzy, SK1964, Piotrowic oraz Bogucic. Po ćwierćfinałach, które wygrały reprezentacje Centrum, Olkusza, Piłkarzy oraz SK1964 nastąpił czas na półfinały – Centrum grało z drużyną z Olkusza a mieszana reprezentacja piłkarza z kibicem zmierzyła się z SK. O ile pierwszy półfinał przebiegł dosyć szybko, bo trwał tylko jedno spotkanie, to o drugim półfinale już nie można tego powiedzieć. Po trzech meczach ciągle był remis, więc o awansie zdecydował rzut monetą i to reprezentacji SK1964 dopisało szczęście. Trzecie miejsce po bardzo zaciętym i nastawionym na grę ofensywną meczu (pozdrawiamy Marcina!:) ) wygrała reprezentacja piłkarsko-kibicowska. Najważniejsze zmaganie turnieju było rozegrane dwa razy, ponieważ po pierwszym meczu był wynik 2:1 oraz 0:1. W końcu reprezentanci Centrum spięli się i wygrali ze swoimi rywalami odpowiednio 1:0 oraz 2:0! Dzięki temu to właśnie oni triumfowali w całym turnieju!

Nagrody były następujące:
– dla dzielnicy Centrum za zajęcie pierwszego miejsca – 6 karnetów na rundę wiosenną oraz upominki
– dla SK1964 za zajęcie drugiego miejsca – 4 karnety oraz upominki
– dla reprezentacji piłkarsko-kibicowskiej 2 karnety oraz upominki
– nagroda pocieszenia dla reprezentacji Domu Aniołów Stróżów w postaci paczki ze słodyczami oraz napojami

Wszystkim uczestnikom oraz obserwatorom zmagań dziękujemy za przybycie!

Wkrótce na naszej stronie zamieścimy relację wideo z tego wydarzenia.

jajo1964

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. GzG — 28 stycznia 2013 @ 23:10

    wygrana pokazuje co się dzieje w wolnej chwili na osiedlu. Jeba..ć ruch !!! wyjść i działać a nie kurwa siedzieć z blantem i pykać w fifke.

  2. Włodek — 28 stycznia 2013 @ 10:19

    Najlepsza druzyna swiata to je karlusie GieKSa !!!

 

Dodaj komentarz

*