Tydzień z hokejowymi derbami Śląska

Dodano przez Karol | 21 lutego 2017 18:00
Licznik odwiedzin: 1854

Już dziś zaczyna się rywalizacja w najważniejszej fazie hokejowego sezonu. Tutaj nie ma już żartów – kto przegra, ten odpada z walki o mistrzostwo. Rywalem GieKSy będzie zwycięzca sezonu zasadniczego, GKS Tychy, a walka będzie toczyć się do czterech zwycięstw.

Pierwsze dwa spotkania odbędą się dziś i jutro w Tychach (transmisja dzisiejszego o godz. 18:30 w TVP Sport), a następnie przyjdzie czas na podjęcie głównego faworyta ligi w Satelicie. Mecze w Katowicach odbędą się w sobotę i niedzielę, oba o godzinie 18:00. Bilety w cenie 10zł (normalny), 8zł (ulgowy) oraz 5zł (dla kobiet) dostępne są w Strefie GieKSy, na stronie kupbilet.pl oraz bezpośrednio przed meczami w kasach. Dostępne są także pakiety obejmujące oba spotkania w cenie 15zł normalny i 10zł ulgowy.

Zdecydowanym faworytem rywalizacji są Tyszanie, którzy nie tylko wygrali fazę zasadniczą, ale także dwukrotnie już nas pokonali. w tym sezonie, 4:2 i 6:2. Ponadto posiadają szeroki skład 4 mocne „piątki” oraz dwóch bardzo skutecznych bramkarzy. Dla GKS-u Katowice obecny sezon jest, można by rzec, przejściowy, pierwszy po powrocie do rywalizacji, jedna nasi hokeiści z pewnością dadzą z siebie wszystko w play-offach.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*