Ustalenia po spotkaniu kibiców

Dodano przez kosa | 22 sierpnia 2017 22:59
Licznik odwiedzin: 3785

Na Bukowej odbyło się dziś spotkanie kibiców GieKSy. Zapadło na nim kilka ustaleń. Poniżej prezentujemy treść komunikatu skierowanego do wszystkich sympatyków GKS Katowice. Zachęcamy do czynnego włączenia się w działalność na rzecz kibicowskiej GieKSy.

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie wszystkich grup kibicowskich na GieKSie, poczynając od ultrasów, przedstawicieli dzielnic, ekipy sportowej oraz pozostałych kibiców.

Od meczu z Odrą staramy się zapełnić Blaszok – tak aby każdy pomógł głośnym dopingiem drużynie w drodze po zwycięstwo.

Stara ekipa i wszyscy fanatycy z głównej wracają na Blaszok! Od czwartku do soboty w Strefa GieKSy będzie można przebukować swój bilet lub karnet na Blaszok całkowicie za darmo!

WSZYSCY NA MECZ PRZYCHODZIMY W BARWACH – ŻÓŁTA KOSZULKA I SZAL!

Zachowania nieadekwatne do sytuacji w kierunku naszych piłkarzy również będą eliminowane – szczególnie dotyczy to sektora 5!

WSZYSCY NA MECZ Z ODRĄ!

GKS Katowice – Odra Opole 27 sierpnia, 14:45

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. EAP PADEREWA — 23 sierpnia 2017 @ 12:11

    Paderewa cala na szpil!!!

  2. Udine Witosa — 23 sierpnia 2017 @ 09:39

    Wreszcie coś z tym robią. Bo na blaszok już nie szło patrzeć. Oby z Odrą przyszło kąplet ludzi na Blaszok. Witosa wszyscy na Szpil. Tylko blaszok ma taki klimat a w szczególności jak jest pełny. Pozdrawiom wszystkich Gieksiorzy.

 

Dodaj komentarz

*