[ZAPOWIEDŹ] Przed Belfastem z czerwoną latarnią ligi

Dodano przez Adi | 7 stycznia 2019 18:32
Licznik odwiedzin: 429

W weekend hokeiści TAURON KH GKS-u Katowice wezmą udział w turnieju finałowym Pucharu Kontynentalnego. Wcześniej jednak we wtorek zmierzymy się z Polonią Bytom.

Bytomianie są zdecydowanie najsłabszą drużyną Polskiej Hokej Ligi w tym roku. W 33 spotkaniach uzbierali zaledwie 15 punktów, zdobyli 73 bramki, tracąc przy tym aż 181. W swoim ostatnim meczu przegrali z Cracovią 6:0. Większość zawodników, która miała stanowić o sile drużyny jak Błażej Salamon, Filip Stoklasa czy David Turon opuściła już Bytom. Aktualnie najskuteczniejszym graczem w składzie Polonii jest Łukasz Krzemień, który ma na swoim koncie 8 goli i tyle samo asyst. GieKSa pewnie wygrała wszystkie dotychczasowe spotkania z Bytomianami: w pierwszym meczu padł wynik 6:0, w drugim 8:1, a trzeci wygraliśmy aż 12:2. Mecz odbędzie się na lodowisku Jantor. Po Pucharze Kontynentalnym wrócimy już do ,,Satelity”. Początek o 18:30.

08.01.2019 (wtorek) 18:30 TAURON KH GKS Katowice – Węglokoks Kraj Polonia Bytom

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. kris — 8 stycznia 2019 @ 13:33

    Najpierw to Tychy i Gieksa musza dojsc do finalu. Po co juz te rozdawanie medali. PP pokazal co z takiego bicia piany wynika. To jest sport i mistrzostwo wygra ten kto wdanej chwili bedzie najlepszy.

  2. Oleg — 8 stycznia 2019 @ 02:34

    DNA przegranych już w tym sezonie dosięgnie i hokeistów. Już widać pierwsze oznaki kryzysu a na dodatek po połączeniu spółek władzę w tym klubie będzie sprawował… Janicki. Człowiek gwarantujący… brak wiedzy o jakimkolwiek sporcie. Chce się mylić ale w moim zdaniem tym roku przegramy finał z Tychami i od tego momentu zacznie się systematyczny upadek hokeja, tak jak obecnie piłki.

 

Dodaj komentarz

*