Zarząd dziękuje kibicom za wsparcie [oświadczenie]

Dodano przez kosa | 31 maja 2017 17:39
Licznik odwiedzin: 4453

Poniżej prezentujemy oświadczenie zarządu klubu GKS GieKSa Katowice S.A., które dotarło do nas w informacji prasowej. Ponownie wybrani na członków zarządu – prezes Wojciech Cygan i wiceprezes Marcin Janicki – dziękują w nim między innymi kibicom za okazane wsparcie.

Szanowni Kibice i Przyjaciele GKS-u Katowice!

Decyzją Rady Nadzorczej GKS GieKSa Katowice S.A. ponownie powierzono nam misję pracy w Zarządzie Spółki. Zdecydowaliśmy się ją przyjąć, bo praca na rzecz GKS-u Katowice zawsze stanowiła dla nas najwyższy zaszczyt. Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyło nas Miasto Katowice i Pan Prezydent Marcin Krupa.

W ostatnich dniach otrzymaliśmy wiele wyrazów wsparcia ze strony kibiców i przyjaciół GKS-u Katowice. Za wszystkie chcemy podziękować. Stanowią dla nas nie tylko wielką nobilitację, ale i zobowiązanie do jeszcze cięższej pracy na rzecz Klubu. Z kolei ze wszystkich głosów krytycznych postaramy się wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Jesteśmy przekonani, że w ostatnich latach – dzięki zaangażowaniu Miasta Katowice – kierowany przez nas GKS uczynił olbrzymi postęp organizacyjny. Z powodzeniem wdrażana jest polityka przekształcenia GieKSy w klub wielosekcyjny. Siatkarze i piłkarki z sukcesami realizują nakreślane im cele sportowe. Zarówno my – jak i władze Miasta Katowice – zrobiliśmy wiele, aby do ekstraklasy awansowali piłkarze. Wiosenne wyniki zespołu stanowią dla nas gigantyczne rozczarowanie. Dlatego – wraz z ponownym powołaniem nas do Zarządu – przystąpimy do wprowadzania gruntownych zmian w drużynie. Traktujemy jako priorytet nadanie naszemu zespołowi takiego oblicza, aby fani znów poczuli dumę z jego gry.

Chcemy też skierować szczególne podziękowania w stronę kibiców. Towarzyszące nam przez cały sezon hasło „Cała GieKSa Razem” nabrało wielkiej mocy. Liczymy, że dalej będziemy współdziałać w myśl tej zasady. Misja budowy potężnej GieKSy wcale się bowiem nie skończyła, ale – jak wierzymy – dopiero na dobre się rozpoczęła.

Wojciech Cygan, Prezes Zarządu GKS GieKSa Katowice S.A.
Marcin Janicki, Wiceprezes Zarządu GKS GieKSa Katowice S.A.

16 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Pepik78 — 3 czerwca 2017 @ 19:20

  @TiP muszę przyznać, że jesteś wyjątkowym idiotą. Tak byliśmy bez ciepłej wody itd itp bo nikt wtedy nie miał na to kasy. Teraz płaci UM na wszystko, co nie oznacza, że nasz prezes to załatwił. Niezależnie od tego jakie byłoby nazwisko na tym piedestale, to kasa z miasta też byłaby taka sam. Tak synku organizacyjnie przewyższamy ekstraklasę szczególnie pod względem infrastruktury i w kwestii finansowej. Rozumiem, że musiałeś tak napisać, gdyż inni myślą za ciebie lub też tak przeczytałeś na forum. Niestety większa część kibiców widzi tą patologię i propagandowe wciskanie kitu na nic się nie zda. Człowieku chcesz się oszukiwać, wejdź na forum i załóż różowe okulary. Tam zabawa trwa w najlepsze!

 2. Gieksiarz od 35 lat — 3 czerwca 2017 @ 11:45

  Panowie, przestańcie pier….lić. Zarząd dał dupy i to nie ulega dyskusji. Niestety od wielu lat nie mieliśmy lepszych zarządzających. Ci przynajmniej przy pomocy miasta uporządkowali sytuację organizacyjną klub, choć robią to po łepkach, (przykład budowy stadionu-kupowanie tylko wyborców). Ja nie widzę innych super kandydatów na ich stanowisko. Teraz mają jeszcze większy orzech do zgryzienia i nie będą mieli nic do tłumaczenia. Mam tylko nadzieję że mocno wezmą się teraz do roboty, wyciągając wnioski z dotychczasowych błędów i sugestii kibiców, między innymi na forum. Nie widzę innej opcji jak porządne wzmocnienia (poziom ekstraklasy bez oszczędności) oraz trener z najwyższej półki (przydałby się jeszcze mentalny) i oczywiście NASZE jak zawsze najlepsze na B1 wsparcie i to bez pier….lenia.
  To my razem z grajkami (mam nadzieję już niedługo Piłkarzami) i zarządem musimy wnieść ten klub do ekstraklasy!!!

  Pozdrawiam
  Gieksiarz z GISZA teraz z Siemianowic

 3. Rawicz — 2 czerwca 2017 @ 02:50

  Połowa wpisów to pewnie znowu te ciamajdy piłkarze ;)))

 4. TiP — 1 czerwca 2017 @ 23:19

  Jak sobie przypomnę prezesów przez ostatniej lata to ci którzy są obecnie to jak Mercedesy przy Fiatach 125p. Na prawdę trochę obiektywizmu. Przypomnijcie sobie kilka lat temu brak wody, prądu itd. Organizacyjnie przewyższamy obecnie kilka klubów ekstraklasy. Wierzę, że w końcu tam trafimy.

 5. tomek — 1 czerwca 2017 @ 22:11

  A nie mowile ze tak bedzie. Dopoki ta ciamajda jest prezesem moja noga nie stanie na bukowej i tyle

 6. tyta — 1 czerwca 2017 @ 14:25

  … w oświadczeniu mowa o „nobilitacji” więc czas „panowie” na rehabilitację choć po prawdzie w to już nie wierzę. Władze Miasta jaja se robią ale kto właścicielom klubu zabroni. Jak UM da światło na Ex to prezesi (czytaj marionetki UM) to wykonają. I niech nikt mi nie wmawia, że ci dwaj panowie mają jaja i godność, bo skoro zobowiązali się do rezygnacji w przypadku braku awansu to powini to zrobić skutecznie a nie na zasadzie „my podaliśmy się do dymisji ale skoro nie to zostajemy” po prostu brak godności i robienie sobie farsy z kibiców.

 7. furti — 1 czerwca 2017 @ 13:28

  i pienidze mi kurwa oddocie za wszystkie mecze i chuj mnie to obchodzi

 8. furti — 1 czerwca 2017 @ 13:25

  wyjebaliscie nos wszystkich na maksa kurwa. pierdoliliscie ze razem po awans. ludzie kurwa chodzili na mecze a wy kurwa odpusciliscie kurwy. krupa tos tak samo robi w chuja ze stadionem jak te wszystie ciule. do wor kurwa z wami.

 9. furti — 1 czerwca 2017 @ 13:19

  ladnie nos oszukali. razem po awans????
  wyjebaliscie nos bez mydla

 10. m.k siemce — 1 czerwca 2017 @ 06:47

  No to teraz do roboty, byłem za odwołaniem Cygana, Janicki mógł zostać Prezesem no ale przynajmniej honorowo Cygan sie zachował /podał sie sam do dymisji/. Teraz trener i bierzcie sie za kadrę – NAPASTNIK szt2. potrzebni od zaraz.

 11. zadolak — 1 czerwca 2017 @ 06:25

  Gratulacje panie prezesie,tak trzymać.Mam nadzieję że zatrudni pan trenera Mandrysza,trener ze śląska i zna nasze realia i z nim na pewno osiągniemy cel jakim jest awans do ekstraklasy.

 12. Irishman — 1 czerwca 2017 @ 00:11

  SUPER! Bardzo nam miło, bardzo się cieszymy. I w ogóle! I tak dalej…..

  A teraz czekamy na początek na konkretnego trenera, fachowca, który to wszystko ogarnie, bo to podstawa.

  Bez tego to tylko puste słowa, a tych wszyscy już mamy serdecznie dość!

  Powodzenia!

 13. Bartolo — 31 maja 2017 @ 20:41

  Plucia w twarz ciąg dalszy!! To już przechodzi ludzkie pojęcie

 14. Michał — 31 maja 2017 @ 18:30

  Do roboty Panie prezesie szukamy dobrego trenera ale takiego z jajami i dziekujemy grajkom bez honoru juz pan wie komu!!!!!!!!!!!!!!!!

 15. Kibol — 31 maja 2017 @ 18:19

  I bardzo dobrze że zostają finansowo i organizacyjnie wszystko to pochytali ale z piłkarzami sztamy nie wolno trzymać trzeba panie prezesie bata non stop straszyc batem i od czasu do czasu przypierdolic żadnego kolesiostwa i klepania po plecach pamietaj no i trener z jajami to podstawa na normalny klub jest czas na cięzką prace a potem po osiagnieciu celu czas na zabawe nie odwrotnie !!!!!!

 16. Marcin — 31 maja 2017 @ 18:00

  No Panowie obyście się nie mylili. GKS KATOWICE TO CAŁE NASZE ŻYCIE

 

Dodaj komentarz

*