Znamy ceny biletów i karnetów na nowy sezon

Dodano przez kosa | 29 czerwca 2018 20:31
Licznik odwiedzin: 1790

Dziś poznaliśmy ceny biletów i karnetów na nowy sezon. Nie ma rewolucji – ceny zostały ustalone na tym samym poziomie, co w poprzednich rundach. Doszła zniżka studencka. Będzie też nowy system sprzedaży online.

W tym sezonie na Bukowej zostanie rozegranych 11 spotkań w ramach rozgrywek pierwszej ligi. Karnet pozwala zaoszczędzić dwa mecze w porównaniu do biletów kupowanych w przedsprzedaży osobno na każde spotkanie. Dodatkowo posiadacze karnetów dostaną gratis ewentualny jeden mecz w Pucharze Polski. Łączna zniżka może wynieść trzy spotkania. Karnet to jednak przede wszystkim duża wygoda – kupiony jeden raz pozostaje na Karcie Kibica i pozwala ominąć kolejki do kas w dniu spotkania. Karnet normalny na Blaszok będzie kosztować 90 złotych, a na Trybunę Główną 135 złotych. Klub przewidział zniżki dla najmłodszych, kobiet, seniorów, rodzin, a także (to nowość) dla osób uczących się (do 26. roku życia). Szczegółowy cennik znajduje się tutaj oraz na oficjalnej stronie klubu (kliknij tutaj).

Bilety na mecze pozostają w niezmienionej cenie. Na Blaszok kosztować będą 10 złotych w przedsprzedaży, a w dniu meczu trzeba będzie zapłacić o 5 złotych więcej. Na Trybunę Główną cena została ustalona na poziomie 15 złotych, a w dniu meczu wejściówka także będzie o 5 złotych droższa. Tutaj też znajdziemy zniżki dla dzieci, kobiet, seniorów, rodzin i osób uczących się. Szczegółowy cennik biletów na nadchodzącą rundę znajduje się tutaj, a także na oficjalnej stronie klubu (kliknij tutaj).

Karnety i bilety (są już dostępne wejściówki na pierwsze spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała) można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. Na razie nie ma możliwości kupowania biletów i karnetów w Empiku i na stronie kupbilet.pl! Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie w klubie, wraz z upływem czasu mają pojawić się inne kanały sprzedaży.

Został także zmieniony system sprzedaży. Karty Kibica pozostają ważne, a jedynym „utrudnieniem” jest konieczność ponownej rejestracji konta na bilety.gkskatowice.eu. Nowy system ma wyeliminować błędy, które mieliśmy w poprzednim – trudność zmiany hasła, mało intuicyjne logowanie, problemy z wersją mobilną. Zatory płatnicze, które pojawiały się w poprzednim systemie mają zostać wyeliminowane poprzez system płatności PayU. System daje także możliwości zmiany online miejsca na stadionie, kupna biletu dla kogoś innego, a także dokonywania zakupów bez konieczności zakładania konta na stronie. Poniżej znajduje się wideo, w którym wyjaśniono najważniejsze kwestie. W razie wątpliwości można skorzystać z przewodnika przygotowanego przez klub (kliknij tutaj). Na samym dole zamieściliśmy trzy klubowe grafiki z cenami: karnetów, biletów w przedsprzedaży i wejściówek w dniu meczu w rundzie jesiennej sezonu 2018/19.

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. kosa — 4 lipca 2018 @ 14:41

    Na głównej w systemie internetowym będziesz miał potwierdzenie swojego miejsca. Zrób jakiś screen i pokażesz na telefonie. Lub po prostu wydrukuj z systemu. Na Blaszok tego nie trzeba.

  2. karwdo — 2 lipca 2018 @ 16:12

    Ja nie pokazuję żadnych świstków nigdy i nie ma problemu. Świstek masz jak kupujesz bilet w kasie, ja przez neta i nie mam nic…nigdy nie miałem z tym problemu.

  3. marek — 2 lipca 2018 @ 10:57

    Głupie pytanie. Zamierzam pierwszy raz kupić na główną i rozumiem, że będzie on tak jak bilety nabity na kartę? Przy bilecie zawsze pokazywałem te świstki przy wejściu na sektor. A przy karnecie jak wygląda wejście na dany sekto?

 

Dodaj komentarz

*