Wielkich emocji w 34 kolejce na zapleczu ekstraklasy nie można się spodziewać. GieKSa po świetnych dwóch meczach i wygranych 3:0 spotka się z Arką Gdynia. Liczymy na kolejne 3 punkty i trzecią wygraną z rzędu, która w tym sezonie nie przydarzyła nam się ani razu.
Najważniejsze dla niewiadomych w pierwszej lidze spotkanie odbędzie się w Ząbkach gdzie Dolcan podejmuje tyski GKS. Wygrana bądź remis Dolcanu sprawią, że tyszanie spadają do II ligi. Smaczku temu meczowi nadaje fakt, iż na trenerskich ławkach spotkają się trenerzy, którzy w przeszłości razem pracowali. Mamy jednak nadzieje, że wszystko odbędzie się w duchu fair-play, o który tak mocno zabiegał trener Hajto po meczu z GieKSą.
Z innych ciekawych spotkań to ciekawie zapowiada się pojedynek Zagłębia z Niecieczą. Mecz będzie toczony na luzie gdyż obie drużyny są pewne awansu. Zapowiada się ciekawy mecz, w którym przewidujemy padnie duża ilość bramek. W Grudziądzu z I ligą żegna się Widzew Łódź. W innych meczach Stomil podejmuje w Ostródzie Sandecję, która już jest pewna utrzymania. Chrobry zagra małe derby z Miedzią na pożegnanie sezonu. Bytovia podejmuje Chojniczankę a Wigry zagrają z Płockiem. 3 punkty walkowerem otrzymuje Pogoń Siedlce. Wszystkie spotkania o godzinie 16 w sobotę.
Najnowsze komentarze