Średnia czerwonych kartek na mecz (liczba kartek):

Dla GKS – 0,11 (1).

Dla rywali – 0,22 (2).

Ogółem – 0,33 (3).

Czas zdobytych bramek:                                                             Czas straconych bramek:

1 min. – 15 min. – 1 bramka (8,33%).                            1 min. – 15 min. – 2 bramki (13,33%).

16 min. – 30 min.                                                         16 min. – 30 min. – 3 bramki (20,00%).

31 min. – 45 min. – 2 bramki (16,67).                            31 min. – 45 min. – 2 bramki (13,33%).

46 min. – 60 min. – 2 bramki (16,67%).                          46 min. – 60 min. – 3 bramki (20,00%).

61 min.  – 75min. – 2 bramki (16,67%).                          61 min. – 75 min. – 3 bramki (20,00%).

76 min. – 90min. – 5 bramek (41,66%).                          76 min. – 90 min.  – 2 bramki (13,33%).

Czas padania bramek:

1 min. – 15min. – 3 bramki (11,11%).

16 min. – 30 min. – 3 bramki (11,11%).

31 min. – 45 min. – 4 bramki (14,81%).

46 min. – 60 min. – 5 bramek (18,52%).

61 min. – 75 min. – 5 bramek (18,52%).

76 min. – 90 min. – 7 bramek (25,93%).

Ogółem – 4/3.

Wyniki u siebie:                    Wyniki na wyjeździe:                           Wyniki razem:

1-1 – 2 razy.                                1-2 – 1 raz.                                          1-2 – 3 razy.

1-2 – 2 razy.                                2-0 – 1 raz.                                          1-1 – 2 razy.

2-0 – 1 raz.                                  3-1 – 1 raz.                                          2-0 – 2 razy.

4-2 – 1 raz.                                                                                             3-1 – 1 raz.

4-2 – 1 raz.

Najlepsza średnia ocen według gieksainfo.pl:

6,39 – Pitry.

6,00 – Fonfara.

6,00 – Wołkowicz.

Minut na boisku:

810 minut – Napierała, Pitry, Sabela.

780 minut – Cholerzyński.

621 minut – Kamiński.

Frekwencja w meczach u siebie:                                     Frekwencja w meczach na wyjeździe:

1. GKS Katowice : ŁKS Łódź – 2800 osób.                  1. Zawisza Bydgoszcz : GKS Katowice – 4372 osoby.

2. GKS Katowice : Cracovia Kraków – 2500 osób.      2. Flota Świnoujście : GKS Katowice – 1568 osób.

3. GKS Katowice : Kolejarz Stróże – 2300 osób.         3. Bogdanka Łęczna : GKS Katowice – 700 osób.