Sandecja – GieKSa: Echa meczu w mediach

Dodano przez GoT | 30 września 2012 13:09
Licznik odwiedzin: 1251

Wczorajszego dnia GKS Katowice odniósł pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Oczyma Grupy Medialnej, komentującej to spotkanie, zobaczyliśmy GieKSę grającą z determinacją i stwarzającą c akcje podbramkowe. Po raz kolejny dał o sobie znać Przemysław Pitry. Jak spotkanie komentuje internetowa prasa? Zapraszamy…

Gkskatowice.eu: „Zwycięstwo GieKSy w Nowym Sączu”
Natychmiast po rozpoczęciu drugiej połowy, bohater ostatniego spotkania pokazuje, że jest w wyśmienitej dyspozycji. Za jego sprawą GKS wychodzi w 46 minucie na prowadzenie po silnym strzale z dystansu. Po objęciu prowadzenia nasza drużyna nabrała więcej pewności siebie co skutkowało częstymi atakami. Nasza gra wyglądała w drugiej odsłonie sobotniego meczu bardzo dojrzale. Szanse na zmianę wyniku miał jeszcze: Kowalczyk, Pietroń oraz Kujawa. Niestety ich strzały z dystansu były niecelne. W 83 minucie na 2:0 dla GieKSy podwyższył Deniss Rakels, który otrzymał prostopadłą piłkę od Pitrego. Naszemu napastnikowi nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do bramki. Końcówka meczu była bardzo nerwowa. Drużyna z Nowego Sącza postawiła wszystko na jedną kartę i zmusiła naszych piłkarzy do głębokiej defensywy. Wynik spotkania jednak nie uległ zmianie i GieKSa zdobyła 3 punkty.

Sandecja.org: „Porażka na własnym boisku z GKS Katowice”
Tym razem „nie udało się” naszym piłkarzom stracić tradycyjnego można by rzecz gola pod koniec pierwszej połowy spotkania, tym razem bramkę otwierającą wynik stracili zaraz po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania. Nasi piłkarze myślami byli jeszcze w szatni gdy GKS przeprowadził akcję zakończoną strzałem Przemysława Pitrego. Strat już nie udało się odrobić a w końcówce spotkania Denis Rakels drugim golem przypieczętował zwycięstwo zespołu z Katowic.

Sportslaski.pl: „Gieksa wygrywa pierwsze spotkanie na wyjeździe!”
GKS Katowice wygrał pierwsze spotkanie na wyjeździe w tym sezonie. Katowiczanie zagrali dobre spotkanie i zasłużenie zwyciężyli po bramkach Przemysława Pitrego oraz Denisa Rakelsa.
Pierwsza minuta drugiej części gry – goście rozpoczynają budować atak, a miejscowi jakby jeszcze byli w szatni. Podanie ze środka pola otrzymał wówczas Przemysław Pitry, który zupełnie niepilnowany oddał strzał i bez większych problemów pokonał Cabaja.
[…]
Dobre spotkanie rozegrał dziś bramkarz GieKSy, który przez całe spotkanie był skoncentrowany i przytomnie wyłapywał piłki lecące w jego stronę (a także uprzedzając rywali).

Ekstraklasa.net: „Pitry dla Ekstraklasa.net: Byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem”
– Daleko nam do złapania drugiego oddechu. Będziemy świętować zwycięstwo, ale od poniedziałku znów zabieramy się do ciężkiej pracy – mówił po spotkaniu z Sandecją napastnik GieKSy, Przemysław Pitry.
Drugie zwycięstwo z rzędu na pewno cieszy.
Bardzo cieszy. Odkąd pamiętam to nigdy nie wygrałem w Nowym Sączu. Dodatkowym powodem do radości jest fakt, że było to pierwsze zwycięstwo na wyjeździe.
Strzelił Pan kolejną bramkę. Apetyt rośnie w miarę jedzenia?
Na pewno tak. Zdecydowałem się na strzał z lewej nogi i ku mojej radości padła bramka. Tak naprawdę już po pierwszej połowie mogliśmy prowadzić, ale nam się to nie udało. Byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem i zasłużenie wygraliśmy.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*