Ważne informacje dla niepełnosprawnych kibiców

Dodano przez Karol | 9 lipca 2017 19:46
Licznik odwiedzin: 2290

Niepełnosprawni kibice są pełnoprawnymi uczestnikami naszego życia kibicowskiego. Wszystkim zależy na tym by mogli w pełni komfortowo uczestniczyć w meczach przy Bukowej. Poniżej przedstawiamy komunikat klubu, który jest bardzo istotny dla osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów. Jeśli znacie takie osoby, koniecznie przekażcie im zawarte poniżej informacje.

Informujemy, iż wzorem sezonów ubiegłych oferujemy dla osób posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności oraz ich opiekunów bezpłatne wejściówki na mecze w roli gospodarza drużyny GKS-u Katowice na „sektor dla osób niepełnosprawnych” lub „sektor 1” Trybuny Głównej Stadionu Miejskiego w Katowicach.

Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę w postaci karnetu na rundę jesienną sezonu 2017/2018, należy:
– Dostarczyć orzeczenie o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności do Biura Zarządu GKS GieKSa Katowice S.A. (poniedziałek – piątek w godz. 9:00 – 17:00). W przypadku dostarczenia tego orzeczenia w trakcie sezonu 2016/2017 i jego aktualności nie ma potrzeby dostarczania nowego, orzeczenie jest jedyną podstawową do wydania bezpłatnego karnetu; w przypadku chęci skorzystania z niniejszego przywileju w dniu meczowym osoba winna okazać orzeczenie o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności w Biurze Obsługi Kibica zlokalizowanym obok Kasy nr 1;
– Dostarczyć Kartę Kibica własną oraz opiekuna, na której zostanie aktywowana wejściówka w postaci karnetu na rundę jesienną sezonu 2017/2018 (z wyłączeniem meczu GKS Katowice – Ruch Chorzów oraz ewentualnych meczów w ramach rozgrywek Pucharu Polski, gdzie przydzielane wejściówek w postaci jednorazowych biletów wstępu będzie prowadzone na podstawie osobnych zgłoszeń, o czym Klub poinformuje w nie później niż 10 dni przed w/w meczami), do punktu dystrybucji wejściówek, tj.:
a) Strefa GieKSy (poniedziałek – piątek 10:00-18:00)
b) Dział Marketingu GKS Katowice (poniedziałek – piątek 9:00-17:00),
c) Biuro Obsługi Kibica (dzień meczowy).

Zmiana opiekuna osoby niepełnosprawnej jest możliwa tylko i wyłącznie w uzasadnionych przypadkach. Opiekunowie korzystający z przywileju bezpłatnego karnetu, lecz nie uczęszczający na mecze mogą zostać pozbawieni niniejszego przywileju. W przypadku nadużyć w postaci uczęszczania na mecze z wykorzystaniem otrzymanego bezpłatnego karnetu samego opiekuna (bez osoby niepełnosprawnej) przywilej darmowego karnetu zostanie cofnięty zarówno osobie niepełnosprawnej, jak i opiekunowi.

Przypominamy, że od pierwszego meczu ligowego wejście na teren imprezy masowej możliwe będzie tylko na podstawie Karty Kibica poprzez wejście nr 1 (bramofurty) lub – gdy to niemożliwe (np. wózek inwalidzki) – poprzez bramę główną.

Ponadto informujemy, iż dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności zostały wydzielone dedykowane miejsca parkingowe, tj. 5 miejsc na parkingu wewnętrznym i 8 miejsc na parkingu zewnętrznym.

Wjazd na teren parkingu wewnętrznego będzie udostępniony tylko i wyłącznie osobom wymagającym wjazdu samochodem na teren imprezy masowej. Karty parkingowe zostaną przyznane na podstawie wniosku wysłanego za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biuro@gkskatowice.eu, wniosku pisemnego złożonego w Biurze Zarządu GKS GieKSa Katowice S.A. lub – w szczególnych przypadkach – wniosku telefonicznego pod nr telefonu (32) 254 89 14. Karta parkingowa może zostać przyznana w formie stałej (obowiązuje całą rundę jesienną sezonu 2017/2018) lub jednorazowej (na poszczególny mecz piłki nożnej).

Jednocześnie informujemy, iż zewnętrzny parking dla osób niepełnosprawnych będzie obsługiwany przez dedykowanego pracownika ochrony, który zapewni wjazd na poszczególne miejsca parkingowe tylko osobom uprawnionym.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*