Weekend w Satelicie

Dodano przez GoT | 18 grudnia 2012 12:41
Licznik odwiedzin: 1159

Wszyscy kibice spragnieni katowickiego hokeja na najwyższym poziomie będą mogli zaspokoić swoje pragnienia w najbliższy weekend.

Zabawę zaczynamy w piątek, o godzinie 18.30 czeka nas mecz z JKH GKS-em Jastrzębie. Do tej pory ani razu nie pokonaliśmy Jastrzębian, a podczas ostatniego meczu w satelicie przegraliśmy aż 0-4.

W niedzielę po raz trzeci w tym sezonie do Spodka zawita aktualny mistrz kraju – KH Sanok. Każdy pamięta mecz otwierający sezon, kiedy to po emocjonującym meczu i rzutach karnych pokonaliśmy Sanoczan.

Bilety na oba spotkania można już nabywać w Bogucickim pubie „Na Alpach”. Dodatkowym smaczkiem tego przedświątecznego weekendu jest fakt, że na lodowisko wraca zorganizowany doping, który po kilku meczach absencji bardzo pomoże hokeistom i miejmy nadzieję że poprowadzi ich do zwycięstwa.

HC GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie  –  piątek, godz. 18.30
HC GKS Katowice – KH Sanok  –  niedziela, godz. 17.00

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. BrynowskaGieKSa — 18 grudnia 2012 @ 20:23

    Było spotkanie z zarządem i przedstawicielami sponsorów, na którym padły pewne ustalenia. Póki zarząd je spełnia, możemy z czystym sumieniem chodzić na mecze i dopingować hokeistów!

  2. ttt... — 18 grudnia 2012 @ 19:43

    A kto zaprasza prezes Domagała ?
    Ten który kibicom Gieksy powiedział że są niepotrzebni ?
    Przecież to poniżające i uwłaczające, albo zróbcie z nim porządek, albo nie straszcie że nie będziecie chodzić na hokej a potem głowy spuszczone i oglądacie ta padlinę………

 

Dodaj komentarz

*