Dołącz do nas

Kibice Piłka nożna

Kibice: Może by z Arką zagrać tylko drugą połowę?

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Nawet fantastyczna wygrana z GKS Tychy w meczu derbowym nie spowodowała u kibiców jakiejś wielkiej chęci dzielenia się radością na forum. Gdzieś widmo końca sezonu i gry o nic jest widoczne, choć oczywiście nie oznacza to, że tej radości nie było. Znamy jednak te tematy meczowe w rundzie jesiennej, wielostronnicowe dyskusje, analizy kibiców oceny. Do takich wypowiedzi musimy poczekać zapewne do nowego sezonu. Tymczasem jednak kilka wpisów apropos sobotniego meczu z Tychami.

Select301
Siedlce dziękują gieksie za nadzieję na baraże.

HANSS
Powiem krótko: BRAWO PANOWIE!!!
Jak chcą to potrafią!!!

Picapao
tyskie dzbany – Grzegorz Goncerz 0:3

GIEKSAfan
Dziekuję za ten mecz idę na miasto!!!!!!

Tankofermentor
Panie Hajto, dziękuje, ze nie przyjął pan roboty u nas!! A Tak poważnie to Tomasz „wyżej sra niż dupe ma” Hajto okazał się trenerskim dnem. W sumie Jaga za jego trenerki tez grała gówno.

MaciekTZN
Goncerz klasa, rasowy snajper. Nie wyobrażam sobie, żeby na ostatnim szpilu nie było podziękowań dla niego.

Dudi 1979
Tomek Hajto to jest trener
Co dla GieKSy zrobił wiele
spuścił dzbany fajna sprawa
na GieKSie zabawa

m1964
wspaniały weekend i dobry tydzien bedzie po takim zwyciestwie – Piekarczyk i jego podopieczni zasluguja na spore brawa za to zwyciestwo!!!

Eric Cantona
Piłkarzom brawa za pokazanie tyskim miejsce w szeregu, niestety cały sezon to klapa i powoli czas na rozstania z niektórymi. Mam głęboką nadzieję, że Piotr Piekarczyk poprowadzi klub w nowym sezonie.

Alex
A może byśmy tak z Arką zagrali tylko drugą połowę?

ScarfaceWNC
Nie chcę nawet myśleć gdzie byśmy się dziś znajdowali w tabeli gdyby nie błysnął w tym sezonie Goncerz. Moglibyśmy się niemal od ostatniej kolejki martwić o utrzymanie. Ale to tylko takie gdybanie, może by ktoś inny te bramki strzelał.

CarlosRuiz
Brawo za nieodpuszczenie i pojechanie z tyskimi.
Niestety zagraliśmy słabo, ale dzbany jeszcze gorzej,dlatego mecz skończył się po pierwszej bramce. Cieszy to, że zaczeliśmy wygrywać mecze z drużynami słabszymi od nas – w poprzednich sezonach był z tym duży problem. Gubiliśmy przez to masę punków.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hokej

Kalaber w Katowicach!

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Po ostatnim meczu JKH GKS Jastrzębie, słowacki szkoleniowiec powiedział, że może to być jego ostatni mecz na ławce trenerskie JKH. Dziś już wiadomo, że selekcjoner reprezentacji przenosi się do Katowic.

Jacek Płachta może jednak spać spokojnie, Robert Kalaber będzie w Katowicach szefem hokejowej Akademii Młodej GieKSy. Władze Katowic chcą mocno postawić na hokej, głośno mówi się o budowie nowego lodowiska, stąd potrzeba podniesienia jakości szkolenia młodych hokeistów i połączenia sił (w Katowicach szkolenie prowadzi się w dwóch klubach – GKS i Naprzód) oraz wykorzystania potencjału lodowych tafli. Plan szkolenia przygotował Henryk Gruth (współtwórca szwajcarskiej szkoły hokejowej) we współpracy z Robertem Kalaberem oraz specjalistami z katowickiej AWF i słynnej fińskiej szkoły hokejowej Vierumaki. Za realizację programu będzie odpowiedzialny słowacki szkoleniowiec.

Jacek Płachta cieszy się w Katowicach pełnym kredytem zaufania, w dalszym ciągu będzie odpowiedzialny z prowadzenie Hokejowej Dumy Katowic. Jego kontakty oraz fakt, że syn trenera Mathias Plachta gra w drużynie Adler Mannheim spowodowały, że oba kluby są na drodze do podpisania porozumienia o współpracy sportowej. Adler ma najlepszą szkółkę hokejową, która jest wzorem szkolenia w Niemczech. Nieaktualny jest zatem temat przenosin Płachty do Oświęcimia, tamtejsi działacze w swoim stylu próbowali nakłonić katowickiego szkoleniowca do zmiany otoczenia. Szkoleniowiec miał razem z obecnym dyrektorem sportowym GieKSy pomóc tamtejszej ekipie wrócić na salony.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Live: EUFORIA W KATOWICACH!!!

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

30.03.2025 Katowice
GKS Katowice – Górnik Zabrze 2:1
Bramki: Olkowski (38-sam.), Szymczak (90) – Zahović (51)
GKS: Kudła – Wasielewski (88. Marzec), Czerwiński, Jędrych, Klemenz, Galan (80. Gruszkowski) – Kowalczyk, Repka, Nowak, Błąd (78. Drachal) – Bergier (78. Szymczak).
Górnik: Majchrowicz – Kmet (78. Josema), Szcześniak, Janicki, Janża, Olkowski (46. Sow), Sarapata, Hellebrand, Podolski, Furukawa, Zahović (87. Bakis).
Ż.kartki: Jędrych – Podolski
Cz.kartki:
Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Widzów: 15048

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna Stadion Wideo

Nasz Nowy Dom

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

W niedzielę, podczas Śląskiego Klasyku, nastąpi otwarcie nowego domu GKS Katowice – Areny Katowice na Nowej Bukowej. Zapraszamy do wideo od Matma85, który połączył „stare” z nowym. Bukowa na zawsze w naszych sercach, ale od jutra piszemy nową historię. Naszą historię. 

Kontynuuj czytanie

Zobacz również

Made with by Cysiu & Stęga