Kibice: Passa wprost z marzeń

Kibice cieszą się z wygranej z Zawiszą i podkreślają odmianę, jakiej dokonał trener Jerzy Brzęczek. Mimo zwycięstwa nie zabrakło głosów krytycznych dotyczących postawy zawodników w meczu z bydgoszczanami. Oto opinie na temat tego meczu.

TomTom
Mega słaby mecz, 3 punkty cieszą, resztę można zapomnieć.

Miłosz1964
Brzęczek to magik czy piłkarze grali przeciw Piekarczykowi? Pięknie!

Pasta
Typowy I ligowy mecz, masa indywidualnych błędów, trochę kopania się po czołach, ale najważniejsze zadanie wykonane!

Patryk64
nie muszą dobrze grać, ważne żeby wygrywali

ScarfaceWNC
Dziś pierwsza połowa nie była taka zła w naszym wykonaniu, ogólnie to mało się działo z przodu, mało sytuacji bramkowych i strzałów, ale ujdzie w tłumie.

Bhoy
Brawo GieKSa! Passa wprost z marzeń! Teraz trzy mecze prawdy w kontekście awansu. 6 punktów to będzie znakomity wynik.

Waldas
Oglądałem tylko drugą połowę i było to bardzo słabe wykonanie (z atmosferą na stadionie przypominał sparing, a nie mecz ligowy). Zawisza nic nie pokazał, a my swoje akcje też przeprowadzaliśmy bardzo wolno.

CarlosRuiz
W końcu zaczęliśmy punktować u siebie. Mecz słaby, ale wole takie wygrane niż piękne porażki. Ciężko kogoś wyróżnić po tym meczu – po prostu dobrze zagrała cała drużyna. Szkoda tylko, że zmiany środkowych pomocników nic nie dały, bo pewnie dzięki Buremu i Trochimowi mięliśmy wyprowadzać szybkie kontrataki.

Zielu88
Nie pozwoliliśmy na żadne większe zagrożenie naszej bramki. Trochę zabrakło w drugiej połowie sytuacji bramkowych z naszej strony (choć do teraz nie wiem jak strzał Gonza nie wpadł do bramki), ale byliśmy dziś lepszą drużyną. Szkoda tylko, że Szołtys cały czas gra bardzo asekuracyjnie, chłopak ma fajne zagrania, ale musi zacząć grać dużo pewniej jesli chce się rozwijać. Brzęczek odmienił wszystkich zawodników i stworzył drużynę.