Kibice

Kibice: To nie jest potencjał na ekstraklasę

Zdania na temat meczu w Nowym Sączu wśród kibiców są podzielone. Jedni uważają, że piłkarze się skompromitowali występem i wynikiem, inni wychodzą z założenia, że pewien zbiór nieszczęśliwych okoliczności i zdarzeń doprowadził do takiego wyniku, mimo wcale nie najgorszej gry. Oto, co mieli do powiedzenia kibice na forum – zarówno ci, którzy mecz widzieli na żywo, jak i ci, którzy jego przebieg znają tylko z relacji.

lukste
Brzeczek wycisnal max z tych zawodnikow! I za to szacun.
To nie jest potencjal na EX.
Mozna zaklinac rzeczywistosc,ale jak przyjdzie do skonfrontowania umiejetnosci naszych „ogarow” ,to zawsze puszczaja zwieracze.

rondelus
Ja bym ich jeszcze nie skreślał.. Jak Gonzo by strzelil karnego to by mogło być 4-0 dla GieKSy. Nie pykło i już.

Zwiedziony64
Dość drewna w Katowicach!

Dziki
Sam mam tylko gorzkie słowa po tym meczu. Jedyny plus to, że nie będzie litości dla niektórych. Z mojej strony nie ma jednak zgody na jebanie; ambicjonalnie chcieli, naprawdę chcieli. Co do prezesów – ostatnie okienko.

Skalpel
szkoda że nasze zimowe wzmocnienia to chujnia z grzybnią , nie robiąca różnicy!

BadBoy
1 połowa całkiem fajnie wyglądała. Szkoda niewykorzystanego karnego Goncerza, chłop dziś był najsłabszy na boisku. Powinien zostać zmieniony w przerwie. W drugiej połowie stanęliśmy. Sandecja nic specjalnego nie grała.

mack
Pierwsza polowa całkiem przyzwoita, mielismy przewage, bylo kilka sytuacji, Sącz wypadł blado, w drugiej karny, kartka i dalej nie ma co komentować.

Junior
4-0 slabo odwzorowuje to co sie dzialo na boisku, bo nie byli az tak slabi, padli mentalnie, ze nie da sie juz tego wygrac.