Od pewnego czasu dzięki dobremu nagłośnieniu akcji możecie śledzić walkę, którą toczy jedna z mieszkanek Katowic – 35-letnia Małgorzata Kaczmarczyk. Walkę ciężka, bo toczoną z bezwzględnym przeciwnikiem. Jednak nie na tyle silnym, by odebrać Pani Gosi wolę życia.
Złośliwy guz mózgu, bo o nim mowa, nawrócił jak bumerang po dwóch latach. Diagnoza była niczym spełnienie najgorszych koszmarów. Kiedy już wszystko zaczęło się układać glejak prawie niezauważenie wkradł się znów. Jak jednak sama Pani Małgorzata zaznacza – ma dla kogo żyć i walczyć! A wy możecie jej w tym pomóc!
Zarząd GKS-u Katowice niedawno przekazał na licytację oryginalną koszulkę meczową z autografami całej drużyny. Czasu pozostało niewiele, bo do końca aukcji zaledwie 3 dni, jednak liczymy, że odpowiednio podniesiecie cenę ostateczną. LINK DO LICYTACJI – KLIK.
Dodatkowo możecie pomóc wpłacając wybraną przez was kwotę poprzez portal zrzutka.pl, do którego odnośnik znajdziecie TUTAJ.
Wspólnymi siłami możemy pokonać przebiegłego glejaka i pomóc Pani Małgorzacie powrócić do normalnego życia. Ja już pomogłam, a wy?
Najnowsze komentarze