Dołącz do nas

Piłka nożna

Noty i opisy po Tychach

Avatar photo

Opublikowany

dnia

W pewnym momencie GieKSa była do bólu skuteczna w tym meczu, dzięki czemu pewnie wygrała. Samo spotkanie jednak nie było aż tak ładne jak wynik, do którego najwięcej dołożyło trio Kudła-Błąd-Bergier. Poniżej oceny poszczególnych graczy.

Dawid Kudła – 8,5 (7,92)
Kolejny raz na zero z tyłu i tym razem popisał się kilkoma klasowymi interwencjami. Ta w jednej z ostatnich akcji meczu była kapitalna, chociaż najważniejsza była zdecydowanie przy wyniku 0-0.

Marcin Wasielewski – 5,0 (6,12)
Miał groźną stratę, która mogła zakończyć się stratą bramki. Kilkukrotnie panował chaos w ustawieniu defensywnym na jego stronie. Wyjścia do ofensywy były, ale tylko tyle można o nich napisać.

Bartosz Jaroszek – 6,0 (6,12)
Był bliski zdobycia bramki. Również był blisko tego, abyśmy bramki stracili po błędach w ustawieniu – rywal najbliżej jego pozycji miał kilkukrotnie okazję do zdobycia bramki (nawet w naszym polu karnym).

Arkadiusz Jędrych – 6,0 (6,42)
Dużo blokował, próbował dyrygować defensywą. Najważniejsze, że na zero z tyłu, chociaż na pewno było do czego się przyczepić.

Grzegorz Janiszewski – 6,0 (6,62)
Wszyscy stoperzy po równo otrzymali taką samą ocenę, ponieważ każdy coś dobrego dla zespołu robił, ale również popełniał błędy – na szczęście bez konsekwencji. Na pewno ważne są wyjścia ofensywne Janiszewskiego.

Grzegorz Rogala – 6,5 (7,17)
Świetna asysta przy drugiej bramce. Po prostu świetna. Grał w swoim stylu, do czego nas przyzwyczaił.

Daniel Dudziński – 6,0 (5,84)
Był to zdecydowanie lepszy mecz niż to, co widzieliśmy dotychczas. Po świetnym odbiorze zapoczątkował jedną z bramkowych sytuacji. Niestety ciągnie się za nim opinia „bezjajeczny”, chociaż ja bym nazwał bardziej „szklany”, ponieważ bardzo często po kontakcie z rywalem długo leży na ziemi, a nie zawsze sędzia odgwizduje przewinienie rywala.

Oskar Repka – 5,5 (6,02)
W tym meczu odpowiedzialny był głównie za przeszkadzanie przez większość czasu. Tak to przynajmniej wyglądało. Raz spisywał się lepiej, raz gorzej.

Adrian Błąd – 8,0 (7,3)
Wziął udział w każdej akcji bramkowej. Pierwszej – bezpośredni gol. Drugiej – kapitalne podanie z głębi pola do Rogali. Trzeciej – rozegranie akcji przez Bergiera. Bardzo skuteczny i konkretny występ.

Dominik Kościelniak – 6,5 (7,17)
Bardzo ładna bramka, bez szans do obrony. Momentami niewidoczny w meczu.

Sebastian Bergier – 9,0 (8,55)
Kiedy wygrywasz ważny mecz (powiedzmy, że prawie derbowy) i zawodnik odbiera piłkę rywalowi, dając asystę, zdobywa bramkę i za chwilę ponownie daje asystę, gdzie to jego drugi mecz od pierwszej minuty (i drugi kapitalny!), to zastanawiasz się, z jakiej choinki się ten chop urwał?! Mam tylko nadzieję, że to na przedstawienie się kibicom, a w przyszłości będzie jeszcze lepiej!

Marko Roginić – bez oceny (zagrał od 79. minuty)
Miał udział przy groźnej kontrze w końcówce, ale ostatecznie została ona spartolona.

Alan Bród – bez oceny (zagrał od 79. minuty)
Niewidoczne wejście.

Antoni Kozubal – bez oceny (zagrał od 87. minuty)
Również niewidoczne ogony meczowe.

Mateusz Marzec – bez oceny (zagrał od 87. minuty)
Również niewidoczne ogony meczowe.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga