Dołącz do nas

Piłka nożna

Pierwsze odejścia z GieKSy

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Poniedziałek był dniem, w którym drużyna po przerwie spotkała się na pierwszym treningu. Był to również dzień, w którym poznaliśmy pierwsze decyzje kadrowe sztabu szkoleniowego oraz nowego dyrektora sportowego Dawida Dubasa. Zobaczcie, kto żegna się z klubem.

Zmiany w kadrze dotyczą Zbigniewa Wojciechowskiego, Michała Kołodziejskiego, Daniela Tanżyny, Marcina Urynowicza, Dominika Kościelniaka oraz Marko Roginicia. Wszystkim zawodnikom klub podziękował za dotychczasowe występy i nie zdecydował się przedłużyć wygasających kontraktów. Tym samym wszyscy wymienieni oficjalnie po 30 czerwca będą wolnymi zawodnikami.

Dodatkowo z GieKSą żegna się Daniel Dudziński, któremu skończył się okres wypożyczenia. Klub podjął decyzję, iż na ten moment nie będzie starać się o jego ponowne wypożyczenie.

Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia w nowych klubach.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

4 komentarze
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

4 komentarze

 1. Avatar photo

  Tomiko76

  20 czerwca 2023 at 12:05

  Moim zdaniem Kościelniak i Urynowicz powinni zostać chyba że ich kontrakty są duży obciążeniem dla budżetu klubu.

  • Avatar photo

   Bolo

   20 czerwca 2023 at 12:54

   Ciekawe po co mają zostać ? Zabierają tylko powietrze.

 2. Avatar photo

  Mleczak

  20 czerwca 2023 at 15:31

  Urynowicz miał dobre pół rundy w 2 lidze. Kościelniak przed kontuzją pokazał, że ma potencjał, ale teraz już tego nie widać. Ogólnie za mało, szczególnie w kontekście walki o coś więcej niż utrzymanie bo charakteru tym chłopakom brakowało i za walczaków nie uchodzili…

 3. Avatar photo

  Asdf

  20 czerwca 2023 at 23:13

  Jak dla mnie szkoda jedynie Koscielniaka :/ chlop mial potencjal a wiadomo jak to taka kontuzja i dluga pauza :/

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga