Kibice Piłka nożna

Głos kibiców po meczu z Olimpią

Na mecz w wiceliderem 1 ligi Olimpią Grudziądz wybrało się ok. 3000 kibiców. Obecni na stadionie nie mieli czego żałować. GKS grając bez nominalnego napastnika rozbił Olimpię 4-0 (1-0).
Co na temat tego meczu do powiedzenia mieli kibice?
Przeczytajcie.

Gała
Jestem dumny z określenia „Twierdza Bukowa” i respectu który budzi!

Homer
Pierwsza część I połowy nie nastrajała optymistycznie; miałem wrażenie, że jesteśmy dużo słabsi od Grudziądza. Na dodatek mnóstwo indywidualnych błędów.
Za to II połowa… Czapki z głów !

tomzkat
Pierwsze pół godziny około, to bardzo słaba postawa naszych. Natomiast miałem też wrażenie, że Moskal chyba obrał taką taktykę, żeby Olimpia się wyszumiała i zmęczyła. No a druga połowa to wiadomo, wszyscy widzieli, bardzo ładne brameczki. Widać jednak piłkarzom zależy na awansie.

Toczmek89
Wróbel zdecydowanie gracz meczu, wyprowadzał każdą kontrę genialnie, kurwa byłem w szoku, jak by Wołek wykorzystał jeszcze swoje 2 100% oprócz bramki to by był dopiero pogrom…:)
ale i tak, czapki z głów dla całej drużyny!

Nawet Radionov w końcówce pokazał fajne zagranie

Wierny
Początek meczu to była taktyka jaką założył Moskal moim zdaniem, wyczekanie rywala, chcieli zobaczyć co Grudziądz zaprezentuje i jaki styl obiorą, później MASAKRA ! Wielkie gratulacje dla trenera,piłkarzy!

Misiek
Z tych młodych Jurkowski, Czerwiński, Pietrzak robią kurewską różnice. Mają mega potencjał. Wróbel i Fonfara klasa sama w sobie. Co mi się bardzo podobało to to, że po 90 minutach zapierdalania wcale nie byli bardzo zmęczeni co jest sukcesem przede wszystkim trenerów, którzy świetnie zaszczepili rozgrywanie piłki w drużynie. Klasa.

Zajczak
mecz zajebisty, nie zgodzę się, że pierwsza polowa słabo – może bez szału ale ciekawie było. W drugiej połowie to już deklasacja a GieKSa grała jak w transie.Gracz nr 1 i to z mega wyróżnieniem to Tomek Wróbel, kawał serca na boisku, był wszędzie, przyjęcie piłki w biegu rewelka, dogrania do kolegów to samo, asysty i bramka to podsumowanie jego świetnej, rewelacyjnej gry! Fajnie grał Czerwinski, na prawdę walczył, podłączał się do akcji, bardzo dobry mecz. Ogólnie obrona z perspektywy meczu zagrała nieźle choć szczęścia też trochę było w pierwszej połowie no i Budzilek na bramce. Nie zgodzę się, że Gancarczyk gwiazdorzył czy grał słabo, on po prostu ma taki styl i uważam, że jest to jeden z naszych silnych punktów drużyny choć nie zawsze mu wychodzi. Grał poprawnie w tym meczu. Ogólnie zszokowany jestem faktem, że bez Pitrego tak sobie dobrze poradziliśmy

mały
Bardzo dobry mecz Chwalibogowskiego, naprawde zagrał bardzo solidnie, do tego Czerwinski, Jurkowski i Kamyk solidna defensywa i czyscili aż miło 😉 Bez napastnika wygrac 4:0 ?to jakie wyniki beda jak bedzie u nas rasowy snajper ?Pokonac Termalice i wkoncu wykozystac słabosc tez buraczanej ligi!

Waldas
Super demolka i mogę się założyć, że bez lidera drużyny (jakim jest Pitry), przy Góraku wymęczylibyśmy jakieś 1, może 2 do zera (jeśli przed meczem nie usłyszelibyśmy asekuracji, że przyjeżdża na Bukową mocna drużyna w postaci vicelidera, jesteśmy zmęczeni meczem w PP oraz brakiem Pitrego).

Pierwsza bramka, wreszcie ze strzału z dystansu, trzecia ze stałego fragmentu gry, pozostałe z pięknych akcji. Oby takich spotkań było jak najwięcej. Podoba mi się to, że Moskal nie trzyma się sztywno pozycji dla poszczególnych zawodników, tylko robi rotację. Masz formę grasz, nie masz to siadaj na ławie i koniec.
Kołyska dla Radionowa, bo urodził mu się syn. Pewnie dlatego wszedł też pod koniec na boisko.

Jeszcze raz gromkie DZIĘKUJEMY dla naszych piłkarzy!

kaos azul
CO ZA SZPIL !!!

2 polowa to mistrzostwo,w ogole mega na plus zaangazowanie naszych pilkarzy!tego wczesniej nie bylo,np.Jurkowski czy Alan po nieudanej probie z przodu,od razu w tyl zwrot i zap… az milo pod nasze pole karne!tego brakowalo w bezbarwnych meczach z poczatku sezonu.
Tak jak pisalem od poczatku,trener Moskal to jest najlepsze co nam sie moglo trafic,widac ze wszystko idzie w dobrym kierunku,oj bedzie maj w nastepnym roku:)
bramka na 4-0 to Brazylia,oby tak dalej ,teraz trzeba przerwac zla passe na wsi w niedziele 🙂

_es
dawno bardziej mnie pozytywnie nasi nie zaskoczyli. bałem się Grudziądza – dobrze wyglądali we wcześniejszych kolejkach, sądziłem że Pitry nie będzie w stanie grać…i pierwsze 15 minut mnie utwierdziło w tym. a potem Olimpia Grudziądz zniknęła z boiska. niesamowicie ich zdominowaliśmy,zmiażdżyliśmy,nie istnieli. brawa dla każdego na boisku,nie było słabego ogniwa. była walka i piękna gra momentami. i to,o czym pisałem kilka razy – mamy mentalność zwycięzców,dobijamy przeciwnika,gonimy go do końca meczu,nie bronimy wyniku przy prowadzeniu. teraz tylko to przełożyć na wyjazd.

bez indywidualnych laurek – wszyscy super.