Dołącz do nas

Piłka nożna

Przewidywany skład na mecz

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Po meczu z Ruchem Radzionków typowanie składu GieKSy jest niebywale trudnym zadaniem. Trener Rafał Górak podjął kilku zaskakujących rozwiązań, a niektóre z nich zostały wymuszone. Mimo wszystko podejmiemy się próby wytypowania zestawienia GKS na Flotę Świnoujście.

W bramce mimo błędu z Cidrami powinien wystąpić Witold Sabela. Poza pomyłką przy drugiej bramce spisywał się pewnie.

Na bokach obrony ujrzymy zapewne Kamila Cholerzyńskiego i Bartosza Sobotkę. Kufel spisał się w meczu z Cidrami poprawnie, dodatkowo nadal uraz leczy Tomasz Rzepka. Na lewej w meczu z Radzionkowem mieliśmy Damiana Kaciczaka, którego stroną niestety zostały przeprowadzone obie akcje, po których padły bramki. Dlatego wydaje się, że tym razem szkoleniowiec może dać szansę Sobotce.

W środku pewniakiem jest Jacek Kowalczyk, który prawdopodobnie zagra z Adrianem Napierałą. Napa ostatnio nie jest w wysokiej dyspozycji, ale jak zaznacza trener – nie chce po jednym meczu ligowym odsuwać tak ważnego zawodnika.

Na bokach pomocy powinniśmy zobaczyć niezmordowanego Mateusza Zacharę, który gra raz lepiej raz gorzej, ale jest solidnym punktem tego zespołu oraz w końcu Bartłomieja Chwalibogowskiego, który pod nieobecność Przemysława Pitrego ma większe szanse wskoczyć do składu.

W środku pomocy najprawdopodobniej zagrają Piotr Gierczak, Tomasz Hołota i wracający po pauzie kartkowej Damian Chmiel. Gierczak z Cidrami zagrał przeciętne zawody, ale miał pół asysty przy bramce. Tomasz Hołota wydaje się mieć pewne miejsce, a Chmiel – jak mówił trener – gdyby mógł grać z Ruchem, zagrałby.

W ataku wystąpi pewnie Deniss Rakels, choć pojawia się pytanie, czy trener nie będzie chciał spróbować Stefańskiego. Szpica GieKSy od dawna kuleje i sprawdza się tu powiedzenie – na bezrybiu i rak(els) ryba.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Piłka nożna

GKS Katowice – Lechia Gdańsk Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

07.04.2023 Katowice

GKS Katowice – Lechia Gdańsk 1:0 (0:0)

Bramki: 90. Jędrych

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Kuusk, Komor (61.Jaroszek), Repka, Rogala– Błąd 89. Shibata), Kozubal, Marzec (52.Aleman) – Bergier (89. Mak)

Lechia Gdańsk: Sarnavskyi- Olsson, Chindris, Zhelizko, Mena, Kapić (86. Koperski), Kałahur, Bugaj (86. Fernandez), Bobcek (69. Zjawiński), Khlan (69.Sypek), Neugebauer (60. D’arriego)

Żółte kartki:  Jędrych – Zhelizko, Khlan, Koperski

Czerwona kartka: Kuusk

Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)

Widzów:

 

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  01.04.2023 Sosnowiec

  Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 0:4 (0:1)

  Bramki: – Kozubal (14), Rogala (49), Marzec (55), Aleman (74)

  Zagłębie Sosnowiec: Szewczenko- Suchockyj, Dowhyj, Polarius (65. Valencia), Janota (71. Guezen), Fabry (46. Wrzesiński), Bonecki, Matynia (65. Caliński), Szostek, Rozwandowicz, Sokół (65. Biliński)

  GKS Katowice: Kudła – Wasielewski (69. Aleman), Jędrych, Kuusk, Komor, Repka (77. Shibata), Rogala– Błąd (82. Pietrzyk), Kozubal, Marzec (77.Mak) – Bergier (77. Arak)

  Żółte kartki: Bonecki, – Błąd,

  Czerwona kartka: Bonecki

  Sędzia: Łukasz Gajda (Zgierz)

  Widzów: 8947

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Galeria Piłka nożna

  Prima Aprilis w wykonaniu GieKSy

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  Zapraszamy do pierwszej galerii z Sosnowca. GieKSa w Świętej Wojnie wygrała 4:0, a zdjęcia przygotowała dla Was Madziara. 

   

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Made with by Cysiu & Stęga