Niestety większość zawodników w meczu z Miedzią nie sprostała oczekiwaniom. Jedni grali lepiej, inni gorzej, ale w efekcie wyszło bardzo mizernie. Potrzebne są zmiany, ale z drugiej strony – kto ma kogo zastąpić? Okaże się dziś wieczorem.
W bramce stanie Mateusz Abramowicz. Zawodnik nie ponosi winy za utratę bramek w ostatnich meczach.
Z prawej strony obrony tradycyjnie Alan Czerwiński. Zawodnik starał sie i był aktywny z Miedzia w pierwszej połowie. Potem zgasł, ale przed przerwą dał nadzieję na dobre występy. W środku Mateusz Kamiński i… nie wiadomo. Być może jeszcze Oliver Prażnovsky, ale jeśli trener wkurzył się na Słowaka (i słusznie) po ostatnim meczu, to może postawić na młodego Damiana Garbacika lub choćby Łukasza Pielorza. Opcji jest kilka i trudno powiedzieć, kto będzie partnerował Kamykowi. Na lewej stronie – kiedy wróci zdrowy – wskoczy na nowo do składu Dawid Abramowicz. Adrian Frańczak na razie gra słabo. Liczymy, że podniesie swoją dyspozycję.
W pomocy również możemy spodziewać się zmian. Są dwa warianty, które jednak zależą od tego, czy w ataku zagra Grzegorz Goncerz czy Andreja Prokić. W tym pierwszym przypadku do pomocy napastnikowi mógłby być Tomasz Foszmańczyk, a Serb zagrałby na skrzydle. W przypadku gry Andreja na szpicy, podwieszonym mógłby być Mikołaj Lebedyński, a Fosa na skrzydle. Wariantów jest jeszcze kilka w obrębie wymienionych zawodników.
Przewidujemy, że na drugim skrzydle zagra Kamil Jóźwiak, który na dzisiaj ma jednak większą jakość niż Paweł Mandrysz (choć Pawła nie skreślamy, bo talent ma). Jako defensywni pomocnicy Bartłomiej Kalinkowski i wracający Łukasz Zejdler. W odwodzie oczywiście Igor Sapała, który może równie dobrze zastąpić jednego z nich.
Dawno nie mieliśmy tylu dylematów jeśli chodzi o pierwszy skład. Szkoda, że po Miedzi wynikają one ze słabizny naszych zawodników. Oby po Mielcu zrodził się problem bogactwa. Tego życzymy piłkarzom i trenerowi Brzęczkowi.
Wariant I
M.Abramowicz – Czerwiński, Kamiński, Prażnovsky (Garbacik, Pielorz), Frańczak (D.Abramowicz) – Prokić, Zejdler, Kalinkowski, Foszmańczyk, Jóźwiak – Goncerz.
Wariant II
M.Abramowicz – Czerwiński, Kamiński, Prażnovsky (Garbacik, Pielorz), Frańczak (D.Abramowicz) – Foszmańczyk, Zejdler, Kalinkowski, Lebedyński, Jóźwiak – Prokić.
siVVy
22 kwietnia 2017 at 13:14
Wariat 2 wybieram ale dodal bym jeszcze za jóżwiaka goncerza i mega ofensywnie jechac
tombotleg
22 kwietnia 2017 at 15:50
Dooo booooju Giekaeeessss, marsz marsz marsz do boju marsz! zwycięstwo czeka nas.
Innej opcji już niema.
jarek
22 kwietnia 2017 at 16:22
Bedzie transmisja live?
tombotleg
22 kwietnia 2017 at 16:43
Tu będzie http://wizja.tv/watch.php?id=76