Dołącz do nas

Hokej

[RELACJA] Wymęczone zwycięstwo

Avatar photo

Opublikowany

dnia

W niedzielne popołudnie nasi hokeiści udali się na niedaleki, jednak zagraniczny mecz do Sosnowca z tamtejszym Zagłębiem. Do dzisiejszego meczu w bezpośrednich pojedynkach z Zagłębiem Sosnowiec nie zaznaliśmy smaku porażki. Nie inaczej było i w niedzielnym pojedynku, jednak sosnowiczanie po raz pierwszy w tym sezonie „urwali” nam punkty.

Pierwsza tercja rozpoczęła się po naszej myśli. Już w 3. minucie podanie Bartosza Fraszki na gola zamienił Grzegorz Pasiut. Po szybkim golu dla GieKSy napór naszej drużyn trwał nadal, jednak do końca pierwszej odsłony nie uległ już zmianie.

Początek drugiej tercji rozpoczął się od bramek dla obu drużyn. Najpierw w 23. minucie na 2:0 podwyższył Hampus Olsson,  który na gola zamienił  podanie Shikegi Hitosato. W 24. minucie musieliśmy się bronić przez dwie minuty w podwójnym osłabieniu, co wykorzystali gospodarze, a dokładniej nasz były napastnik… Christian Blumqvist. Po dwóch tercjach prowadziliśmy 2:1.

W trzeciej tercji mimo okazji, z jednej i drugiej strony, skuteczniejsi okazali się miejscowi. W 55. minucie Alexandr Pavlenko doprowadził do wyrównania. Do końca regulaminowego czasu nie udało się wyłonić zwycięzcy, więc zgodnie z regulaminem, do wyłonienia zwycięzcy była potrzebna dogrywka.

W 62. minucie meczu Brandon Magee strzałem po lodzie pokonał Patryka Spesnego i zapewnił dwa punkty dla GieKSy.

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1)

0:1 Grzegorz Pasiut( Bartosz Fraszko, Mateusz Rompkowski) 02:58
0:2 Hampus Olsson (Shigeki Hitosato, Teemu Pulkkinen) 22:58
1:2 Christrian Blumqvist (Sebastian Moden, Jarosław Rzeszutko) 24:40 5/3
2:2 Aleksandr Pavlenko (Jarosław Rzeszutko,Vitalii Andreikiv 55:14
2:3 Brandon Magee (Matias Lehtonen) 61:44

Zagłębie Sosnowiec: Spesny (Lipiński) – Naróg, Andreikiv, Witecki, Kozłowski, Pavlenko – Khoperia, Kotlorz, Moden, Rzeszutko, Blomqvist – Krawczyk, Michałowski, Kogut, Nahunko, Piotrowicz – Gniewek, Opiłka, Sikora, Butsenko, Bernacki.

GKS Katowice: Murray (Miarka) – Rompkowski, Kolusz, Fraszko, Pasiut, Magee – Maciaś, Wanacki, Krężołek, Lehtonen, Bepierszcz – Kruczek, Wajda, Olsson, Pulkkinen, Hitosato oraz Lebek, Smal, Ciepielewski.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga