Dołącz do nas

Piłka nożna

Relacja kibicowska z Pogoni

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Prezentujemy relację kibicowską z wyjazdu kibiców GieKSy do Szczecina. Autorem opisu jest Berki.

Na ten wyjazd wybieramy się w 180 osób, w tym kilkunastu chłopaków z KSG oraz 2 kibiców Banika. Droga do Szczecina mija nam spokojnie, z postojem w Kutnie, gdzie każdy mógł zaopatrzyć się w prowiant. Na dworcu witają nas jak zwykle wzmożone siły policyjne i od razu zaczynają się pierwsze prowokacje. Na stadion dojeżdżamy autokarami wypełnionymi gazem…

Wejście jak zwykle tragiczne i mega długie, przez co wszyscy meldujemy się na sektorze w przerwie spotkania. Przy wieszaniu flag jeden z szefów do spraw bezpieczeństwa straszy nas zakazami za powieszenie flagi na bramce ewakuacyjnej. Ostatecznie flagi przewieszamy, a w tamtym miejscu wieszamy transa Fuck Euro. Po chwili ochrona zaczyna go zrywać, na szczęście udało się go obronić i przewiesić w inne miejsce.

O samym meczu nie ma co pisać. Prowokacje z każdej strony nie nastrajały nas jakoś specjalnie do dopingu. Pod koniec pierwszej połowy bardzo fajna prezentacja pirotechniczna ze strony Pogoni. Oprawą tego bym nie nazwał, gdyż całość dopełnił robiony na szybko transparent „Rok przestępczy”. Niestety stróżowie prawa po meczu zaczęli szaleć i robić problemy również Pogoni. Pod koniec spotkania widzimy zamieszanie pod naszym sektorem, zaczynają się tam zbierać ochroniarze i policjanci. W końcu gość, który straszył nas zakazami zarządził wypuszczanie pojedynczo z sektora i wyłowiono z niego 2 osoby, które musiały zostać w Szczecinie…

Po całym zdarzeniu szybko udajemy się na dworzec skąd odjeżdżamy do Katowic. Na jednej ze stacji kibice Stilonu podrzucają nam do pociągu prowiant na drogę powrotną za co im serdecznie dziękujemy. Reszta podróży mija nam spokojnie i przed godziną 6 rano meldujemy się w Katowicach po męczącym 24 godzinnym wyjeździe.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

3 komentarze
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

3 komentarze

 1. Avatar photo

  C.

  13 maja 2012 at 23:32

  A tam męczące, Pogoń ma każdy taki wyjazd +24h i nie narzekają 🙂

 2. Avatar photo

  si1964

  14 maja 2012 at 07:22

  ciekawe co to był za prowiant

 3. Avatar photo

  jo

  14 maja 2012 at 09:07

  Bułka z szynką i kubuś bananowy.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria Kibice

Kibicowska galeria z derbów

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do kibicowskiej galerii z derbowego wyjazdu. W Tychach stawiło się 1204 kibiców, w tym wsparcie 5 fanów Banika Ostrava i 34 Górnika Zabrze.

Kontynuuj czytanie

Galeria Piłka nożna

Komplet kibiców na Bukowej

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do obszernej galerii z Bukowej. GieKSa pokonała Wisłę Kraków 5:2, a spotkanie oglądał komplet publiczności. Zdjęcia przygotowała dla Was Madziara. 

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

GKS Tychy – GKS Katowice Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

10.05.2024 Tychy

GKS Tychy – GKS Katowice 2:3 (2:1)

Bramki: Połap (33), Mikita (45+2) – Jaroszek (18), Repka (61), Arak (90+2)

GKS Tychy: Kikolski – Błachewicz, Machowski, Ertlthaler (67. Szpakowski), Radecki, Połap (82. Wojtuszek), Żytek, Bieroński, Tecław, Mikita, Rumin (67. Śpiączka)

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Komor, Repka, Jaroszek (90+3 Janiszewski)– Błąd (90+3 Shibata), Kozubal, Mak (75. Aleman), Marzec (29. Rogala) – Bergier (75. Arak)

Żółte kartki:

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)

Widzów: 9691

 

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Made with by Cysiu & Stęga